روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
ایده تشکیل «پــارلمان اصلاحات» محقق نمی شود

یک عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات گفت: برخی دوستان پیشنهاد تشکیل پارلمان اصلاحات را مطرح کرده اند، اما به نظر من این ایده محقق نمی شود.
عبدالله ناصری در رابطه با ایده تشکیل پارلمان اصلاحات از سوی برخی اصلاح‌طلبان اظهار کرد: این دوستان ایده تشکیل پارلمان اصلاحات را مطرح کردند، ولی تصویر و قالب روشنی از این پارلمان ارائه نداده اند.
وی در ادامه افزود: این دوستان در حاشیه جلسه شورای مشورتی خاتمی نظر خود را اعلام کرده و احتمالا دیدارهای خصوصی نیز با رئیس دولت اصلاحات داشته‌اند اما هنوز این ایده در جمع‌های رسمی اصلاح‌طلبان در دستور کار قرار نگرفته است و تا این لحظه قرار است فعالیت جریان اصلاحات در قالب شورای مشورتی و شورای سیاست‌گذاری انجام شود.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه من از دیدگاه رئیس دولت اصلاحات درباره این ایده خبر ندارم، تصریح کرد: به نظر من این ایده در جریان اصلاحات محقق نمی شود و اصلاح‌طلبان با همین تشکیلات موجود فعالیت خود را ادامه می دهند.
ناصری در پاسخ به این پرسش که با توجه به برخی انتقادات به شورای سیاست گذاری آیا در این شورای اصلاحاتی انجام می گیرد، گفت: کارگروهی برای همین موضوع تشکیل شده و اصلاحاتی نیز در حال انجام است و اصلاح‌طلبان در قالب شورای سیاست‌گذاری در انتخابات ۹۸ فعالیت می کنند. ساختار کلی شورای سیاست‌گذاری حفظ می شود اما شاهد اصلاحاتی در شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز