روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 64
  • 420
  • 1,435,520
ایرانسل و همراه اول از حوزه مدیریت ارتباطات تبعیت نمی‌کنند

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: کارگروه ارتباطات و فضای مجازی در کمیسیون صنایع و معادن پیگیر مسئله افزایش قیمت تعرفه‌های اینترنتی است.
رضا علیزاده در خصوص افزایش تعرفه های اینترنتی و نحوه رسیدگی مجلس به این موضوع اظهار داشت: با وجود اینکه وزیر ارتباطات عملکرد خوبی دارد ولی اپراتورهای ایرانسل و همراه اول از حوزه مدیریت وزیر ارتباطات تبعیت نمی‌کنند و گاها خودسرانه تصمیماتی می‌گیرند که مشتریان را به مشکل می‌اندازند.
علیزاده با بیان اینکه در شرایط فعلی انتظار ما از آقای آذری جهرمی این است بیشتر به این موضوع ورود کند، افزود: جلساتی برای حل این مشکل در کمیسیون صنایع و معادن تشکیل و طی روزهای آینده از وزیر ارتباطات گزارشی در این زمینه دریافت می شود.
نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این دو اپراتور، شرکت خصوصی هستند که برای منفعت‌طلبی مسیر خود را طی می‌کنند که اگر مانع این کار نشویم مطمئنا در حق مردم اجحاف می شود.
علیزاده بیان کرد: کارگروه ارتباطات و فضای مجازی در کمیسیون صنایع پیگیر این مسئله است و در برنامه‌های خود داریم که هم وزیر ارتباطات و هم این دو اپراتور، گزارشی از نحوه عملکرد خود و دلایل افزایش تعرفه‌های اینترنتی را ارائه دهند تا بتوانیم این مشکل را مهار کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز