روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 279
  • 407
  • 1,282,510
ایرانپوریان: تلاش می کنم تا بهتر از این شوم

محمد ایرانپوریان مدافع راست تیم تراکتورسازی دعوت نشدنش به تیم ملی را نظر شخصی سرمربی تیم دانسته و اعلام کرد که به آن احترام می گذارد.
تراکتورسازی در حالی، نیم فصل اول لیگ برتر را با رده دوم به پایان رساند که محمد ایرانپوریان با زدن پنج گل و ساختن شش گل، یکی از موثرترین بازیکنان این تیم بود. در حالی که از فصل گذشته، شاهد بازی های درخشان از مدافع راست تیم تراکتورسازی هستیم اما تا کنون کارلوس کی روش اقدام به دعوت کردن او به تیم ملی نکرده که این مساله با واکنش خیلی ها همراه بوده است.
در همین رابطه گفت و گویی را با محمد ایرانپوریان انجام دادیم که ماحصل آن را در ادامه می توانید بخوانید:
می توانستیم با رتبه اول، نیم فصل را به پایان برسانیم
لیگ شانزدهم را می توان به جرات یکی از بهترین فصل های تراکتورسازی دانست. ما در طول پانزده هفته ای که پشت سر گذاشته ایم بازی های بسیار درخشانی از خود به نمایش گذاشته ایم و این مساله باعث شده که خدا را شکر هواداران نیز از ما راضی باشند. ما می توانستیم با رتبه اول، نیم فصل را به پایان برسانیم اما بازهم چیزی از دست نداده ایم و با توجه به فاصله کمی که با صدر داریم، تلاش خواهیم کرد تا در آغاز نیم فصل دوم ضمن جبران این فاصله امتیازی، به صدر تکیه زده و برخلاف دفعات قبلی آن را به راحتی تقدیم پرسپولیس نکنیم.
رضایت کادر فنی و هواداران تنها هدف من است
این که از عملکرد خودم رضایت دارم یا خیر، سوال سختی است چرا که یک بازیکن پیوسته تلاش می کند که با بازیهای خود رضایت سرمربی و هواداران را جلب نماید و من نیز جز این هدف، هدف دیگری را دنبال نمی کنم. تنها امیدم هم این است که در طول این فصل بتوانم آن بازیکنی باشم که از من انتظار می رود و به یاری خدا تا اینجا به صورت نسبی در رسیدن به این هدف موفق بوده ام و تلاش می کنم که بهتر از این ها در خدمت تیمم باشم.
نظر سرمربی تیم ملی برایم محترم است
لیست تیم ملی محدود است و در هر مقطع حدود ۲۰ بازیکن این شانس را دارند که در آن حضور داشته باشند. طبیعی است که من هم بخواهم جایی در این لیست داشته باشم اما نظر سرمربی تیم ملی برایم محترم است و در طول این مدت که به تیم ملی دعوت نشده ام تنها کاری که کرده ام این بوده که تلاش کنم تا بهتر از این شوم. بازهم به این تلاش خود ادامه خواهم داد و در صورتی که به تیم ملی دعوت شوم نیز سعی خواهم کرد به گونه باشم که سرمربی تیم ملی را از انتخابش پیشمان نکنم.
جام حذفی برایمان بسیار مهم است
تراکتورسازی با داشتن بازیکنان خوب و آماده، پتانسیل کافی برای جنگیدن در دو جبهه را دارد و در فصلی که جایمان در بازی های لیگ قهرمانان آسیا خالی است، سعی می کنیم که هر دو جام را جدی گرفته و با بهترین رتبه آنها را به پایان برسانیم. جام حذفی همانند لیگ برایمان مهم می باشد و به یاری خدا می خواهیم در این جام به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز