روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
ایرانپوریان: در بحبوحه خبر بد، حضور سینا نعمت است

محمد ایرانپوریان درباره شرایط تیم تراکتورسازی در آستانه دیدار با استقلال خوزستان عنوان کرد:شرایط تیم ما برای همه مشخص است. با توجه به مشکلاتی که داریم با بضاعت موجود باید تلاش کنیم تا بتوانیم لیگ را پرقدرت شروع کنیم. از روز اولی که استارت زدیم همه از بضاعت تیم ما خبر داشتند و خودمان هم واقف هستیم که کار سختی داریم. با این حال تمام تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.
وی درباره بازگشت سینا عشوری تاکید کرد:در شرایطی که گوشمان به شنیدن خبرهای بد عادت کرده بود، حل مشکل بازی سینا عشوری خبر خوبی محسوب می شد. خداراشکر که سینا می تواند بازی کند و تا حدی ضعف تیم را با وجود کمبود بازیکن جبران کند. حضور سینا عشوری برای ما یک نعمت است و واقعا از حضورش خوشحالم.
محمد ایرانپوریان مدافع تراکتورسازی با اشاره به احتمال حضورش در پست مدافع وسط بیان کرد:هنوز چیزی در این خصوص مشخص نیست. هر تصمیمی کادرفنی بگیرد و در هر پستی از ما بازی بگیرد، می پذیریم و انشاءالله بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.
بازی سختی با استقلال خوزستان داریم. بازی کردن در گرمای طاقت فرسای اهواز واقعا کار دشواری است؛ اما اینکه نام تراکتورسازی را یدک می کشیم، کافی است تا بتوانیم روز خوبی را سپری کنیم. قطعا یدک کشیدن نام تراکتور کارمان را راحت تر می کند و امیدوارم بتوانیم روز خوبی را در اهواز سپری کنیم.
محمد ایرانپوریان با اشاره به آینده تراکتورسازی افزود:
نمی دانم آینده برای ما چطور رقم می خورد. باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا هواداران را خوشحال کنیم. این تنها قولی است که درباره آینده تراکتور می توانیم بدهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز