روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 464
  • 721
  • 1,335,386
ایرانپوریان: هنوز کورسویی از امید داریم

مدافع تیم تراکتورسازی اعلام کرد اگر در لیست تیم ملی هم نباشد برای این تیم در مسیر رسیدن به جام جهانی آرزوی موفقیت می کند.
محمد ایرانپوریان درباره غیبتش در بازی با فولاد اظهار داشت: «من فکر می کنم همه بازیکنان زحمت کشیدند و تلاش کردند تا نتیجه خوبی کسب شود اما به هر حال ما در شرایطی هستیم که غیبت هر بازیکنی مشکل ساز می شود. با توجه به اینکه تعداد زیادی بازیکن نداریم، غیبت نه من که هر بازیکنی ضربه می زند.»
وی ادامه داد: «با این وجود فکر می کنم با توجه به شرایطی که بر بازی حاکم بود عادلانه ترین نتیجه برای مسابقه فولاد و تراکتورسازی تساوی بود. تیم ما کیفیت بازی خیلی بالایی را ارائه نداد و متاسفانه اخراج مهدی کیانی نیز مزید بر علت شد تا نتوانیم به برد برسیم.»
ایرانپوریان درباره شانس قهرمانی تیمش گفت: «شانس قهرمانی مان بسیار کمرنگ شده است. هنوز کورسویی از امید باقی مانده اما واقعا دیگر خیلی سخت است که قهرمان شویم.»
مدافع تراکتورسازی درباره شانس دعوتش به تیم ملی گفت: «من تلاشم را انجام دادم تا بتوانیم یکی از بازیکنان منتخب کارلوس کی روش باشم. هر بازیکنی آرزو دارد به تیم ملی برسد و من نیز از این قاعده استثنا نیستم. امیدوارم در لیست تیم ملی برای بازی با قطر و چین باشم اما اگر این طور هم نشود برای تیم ملی در ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی آرزوی موفقیت می کنم.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز