روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
ایران تک” ضرورتی برای ارتقا سطح کیفی بنگاه های اقتصادی

رئیس دانشگاه خوارزمی، گفت: شرکت بنگاه های اقتصادی در طرح ایران تک، جهت ارتقا سطح کیفی عملکرد و ایجاد روابط بین المللی مطلوب الزامی است.
“محمد علی سبحان اللهی” رئیس دانشگاه خوارزمی و استاندار اسبق آذربایجان شرقی در گفت و گو با ستاد اطلاع رسانی این همایش از تداوم فعالیت طرح “ایران تک” معرفی شرکتهای صنعتی برتر غرب و شمال غرب کشور، ابراز امیدواری کرد و گفت: تداوم برگزاری این همایش در چهار دوره اخیر بسیار رضایت مند است، چراکه ایجاد فضای سالم رقابتی برای ارزیابی و معرفی گروه های صنعتی موفق منطقه، موجب ارتقا سطح دانش و اطلاع گروه های اقتصادی در سطح ملی می شود. در دنیای اقتصاد امروز ارزیابی شرکت ها جریانی تجربه شده و معمول است، به طوریکه با ارزیابی عملکرد گروه های صنعتی فرصتی مناسب برای سرمایه گذاران فراهم می شود تا با بررسی ارزیابی ها و رتبه بندی های انجام شده شرایط سرمایه گذاری خود را با دیدی وسیع، فراهم سازند. کشور ما نیز از این قاعده مستثنا نیست و به جهت ارتباط با سایر کشور ها، بایست با تمام شرایط لازم برای رقابت پذیری و همچنین ایجاد روابط بین المللی آشنا باشد.
وی با بیان اینکه طرح “ایران تک” زمینه مناسبی را برای آشنایی با اصول رقابتی و همچنین حضور در میادین بین المللی فراهم می سازد، ادامه داد: “ایران تک” با ایجاد فضایی رقابتی، این امکان را برای گروه های صنعتی فراهم میسازد که ضمن شرکت در این طرح، با اصول و قواعد بهره وری بین المللی نیز آشنا شوند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز