روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 317
  • 857
  • 1,393,610
ایران دموکرات‌ترین کشور دنیا است

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: امروز وقت کار و تلاش است و نباید لحظه‌ای را هدر داد، کشور نیازمند کار است، معضل بیکاری غوغا می‌کند بنابراین ریخت و پاش کردن قدغن است.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدی‌گلپایگانی در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی که به منظور معارفه حجت‌الاسلام آل هاشم – نماینده جدید ولی فقیه در آذربایجان شرقی – در استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه سال گذشته در سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به آذربایجان شرقی به تبریز سفر کرده بودم اظهار داشت: یاد و خاطره استقبال پرشور مردم از رهبر معظم انقلاب هم همیشه در یادها هست که این محبت و ارادت و این عشق الهی است. وی خاطر‌نشان کرد: خدمت آقا بودم ‌فرمودند «سلام گرم ما را به مردم تبریز برسانید.»
‌محمدی‌گلپایگانی با اشاره به اینکه ‌‌در انتخابات برخی مردم ضمن حضور در صف‌ها اما وقت قانونی تمام شد و نتوانستند رأی دهند، گفت: چه شد مردم چنین حرکتی کردند؟ پیام رهبری راهگشا بود و مردم به پیام ایشان لبیک گفتند، با وجود گذشت ۳۸ سال از انقلاب، مردم اینچنین عشق و علاقه نشان دادند. ما این پرچم پیروزی را در دنیا بلند می‌کنیم که دموکرات‌ترین کشور دنیا، ایران است. ‌محمدی‌گلپایگانی با اشاره به اینکه رفتن آیت‌الله شبستری به تقاضای خودشان بود، آن هم نه یک بار و نه دوبار بلکه هر باری که به دیدار رهبری می‌رفتند ابراز می‌کردند که توان ادامه این کار را ندارند، تصریح کرد: رهبری دیدند که دیگر ادامه کار برای ایشان مشکل است و با تقاضای آیت‌الله شبستری موافقت کردند. وی افزود: آقای آل‌هاشم هم در مسئولیت‌های قبلی موفق بوده و اطمینان دارم که در این مقام و منصب هم موفق خواهند شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز