روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 367
  • 798
  • 1,333,866
ایران دومین مقصد گردشگری در انگلیس

ایران دومین مقصد گردشگری در انگلیس

روزنامه ایندیپندنت طی گزارشی در مورد افزایش سفرهای گردشگری به ایران نوشت: شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز تصمیم گرفته است، تا پروازهای مستقیمی به مقصد ایران به عنوان یکی از داغ ترین مقاصد پروازی برای بازدید در سال ۲۰۱۷ ،راه اندازی کند. اندرو شلتون، مدیرعامل پایگاه چیپ فلایت گفت: »آمارهای ما نشان مــی دهد که ایــران هم اکنون مورد توجه واقع شــده اســت و پس از امارات، دومین کشــور مقرون به صرفه با مســافت پروازی طولانی به شمار می رود.« »اکنــون بریتیش ایرویز به ایران بازگشــته و دیگر ایرلاین ها نیز ممکن اســت از آن پیروی کنند. ایرفرانس نیز در آوریل امسال خدمات خود را به این کشــور از ســر گرفت و قیمت پروازها ممکن اســت بیشــتر کاهش یابد.« به نوشته این روزنامه، پروازهای تهران بریتیش ایرویز به صورت روزانه از فرودگاه هیثروی لندن در زمستان راه اندازی خواهد شد. بازگشایی ســفارت ایران در لندن، لغو تحریم ها و آســان تر شــدن مشاورههای مسافرتی در اوایل امسال سبب شده است تا رزرو ها افزایش یابد. شــرکت مســافرتی جی ادونچر که یک تور ۱۴ روزه »کشــف پرشیا« با قیمت ۱٫۸۸۹ یورو (ســفر زمینی)به راه انداخته اســت، از افزایش فروش بیش از ۲۰۰ درصدی سالانه خبر داده است. راشــل واسر، مدیر محصولات جهانی این شــرکت، »مساجد باشکوه، تاریــخ متنوع و مهمان نوازی بی رقیب« را بــه عنوان برگ برنده ایران عنوان کرد. به نوشــته ایــن روزنامه انگلیســی، مســلما، دسترســی به ایــران هنوز محدودیت هایی دارد، که داشــتن یک همراه تور آســان ترین گزینه برای مسافرت است. شهروندان انگلیسی به یک راهنمای تور نیاز دارند هرچند که لزوما نباید از طرف دولت تایید شــود. انگلیسی ها همچنین آزادند تا از وسایل حمل و نقل ایران استفاده کنند. در عیــن حال بــه بازدیدکنندگان ایرلندی از ســوی وزارت خارجه و تجارت کشورشــان توصیه می شــود که در ایران »به شــدت محتاط« باشــند. یک شــرکت ایرلندی در میان تورهای این کشــور یک بسته مسافرتی ۱۴ روزه به ایران ارائه میدهد که قیمت هایش از ۱۷۵۴ یورو شروع میشود. فاطمه، یک نماینده شــرکت مســافرتی انگلیســی ایوانوس می گوید: »درحالی که بر کســی پوشیده نیســت که تعدادی از همسایگان ایران درجــه های متفاوتی از بی ثباتی را تجربــه می کنند، اما ایران همچنان مکان بســیار امنی اســت و هیچ دلیلــی وجود ندارد که گردشــگران احساس کنند که با تهدیدی مواجه خواهند شد.« در عوض وی می گوید که چالش اصلی این کشــور تامین تقاضا برای هتل است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز