روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 376
  • 761
  • 1,333,077
ایران هیچگاه وارد منازعات قومی و داخلی کشورهای پیرامونی نمی شود

یک منبع آگاه به ایرنا گفت: ایران هیچگاه وارد منازعات قومی و داخلی کشورهای پیرامونی خود نشده و نخواهد شد و در تعیین مصادیق گروههای تروریستی به تشخیص خود عمل می کند.
این منبع آگاه در پاسخ به پرسش خبر نگاران در خصوص برخی اظهار نظرها در خصوص احتمال عملیات مشترک ایران و برخی کشورهای همسایه علیه گروههای تروریستی اظهار داشت: شکی نیست که ایران با تمام توان در خط مقدم برای مبارزه علیه تروریسم و افراطی گری در منطقه قرار دارد و در این راه آماده همه نوع همکاری است و طی سالیان اخیر نیز با هماهنگی و درخواست برخی کشورهای منطقه و همسایه در کمک های مستشاری به آنها در مبارزه با پدیده شوم تروریسم از هیچ گونه مساعدتی کوتاهی نکرده است.
وی افزود: این اقدامات و همکاری ها همواره با احترام به حاکمیت ملی و تمامیت ارضی کشورها و بنا به درخواست دولتهای قانونی کشورهای پیرامونی و همسایه صورت پذیرفته است و هرگز در این مسیر و مبارزه علیه تروریسم تکفیری بجز موارد مشخصی در کشور عراق و سوریه که بر اساس درخواست دولت های قانونی و ملی آن کشور ها صورت پذیرفته است، در خاک هیچ کشور دیگری اقدامی نداشته و نخواهد داشت؛ مگر آن که عناصر رو به زوال و جنایتکار برخی گروه های تروریستی بخواهند مرزهای میهن اسلامی ما را مورد تعرض قرار دهند که چون همیشه پاسخ سختی از نیروهای جان بر کف نظامی کشور دریافت خواهند کرد.
وی در پایان تصریح کرد: ایران هیچگاه وارد منازعات قومی و داخلی کشورهای پیرامونی خود نشده و نخواهد شد و در تعیین مصادیق گروههای تروریستی به تشخیص خود عمل می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز