روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 437
  • 532
  • 998,377
ایمیل ارسالی به آدرس غلط ستاره سنگال را از تیم ملی دور کرد

بدنبال ارسال ایمیل دعوت «کیتا بالده دیائو» مهاجم سنگالی تیم اینتر میلان، به نشانی الکترونیکی پیشین این باشگاه، تیم ملی سنگال از حضور ستاره خط حمله خود در دیدار مقابل گینه استوایی در مرحله مقدماتی جام ملت های ۲۰۱۹ آفریقا، بی نصیب ماند.
تارنمای «بلیچر ریپورت» با درج این خبر نوشت: بر این اساس، اطلاعات ارسالی تاریخ گذشته بدین معنا است که اینتر از دعوت شدن این بازیکن به تیم ملی سنگال مطلع نشده و در نتیجه جواز پیوستن او را به تیم ملی کشورش صادر نخواهد کرد.
«عبدولای سو» نایب رییس فدراسیون فوتبال سنگال با انتشار بیاینه ای اظهار داشت: ما برای باشگاه اینتر ایمیلی ارسال کردیم تا آنها را از فراخوانده شدن بازیکن مذکور به تیم ملی مطلع کنیم اما باشگاه اینتر آدرس ایمیل خود را تغییر داده و در نتیجه ایمیل مذکور به رویت این باشگاه نرسیده است. در حال حاضر این بازیکن نمی تواند باشگاهش را ترک کرده و به تیم ملی ملحق شود. باشگاه اینتر در مورد این موضوع مصمم است.
تیم ملی سنگال در حال حاضر به همراه ماداگاسکار صدرنشین گروه (A) مرحله مقدماتی جام ملت های ۲۰۹ آفریقا بوده و هر دو تیم صعود خود را مسجل کرده اند اما در فاصله ۲ بازی مانده تا اتمام مرحله گروهی، ظاهرا بازی پایانی تکلیف صدرنشین نهایی را مشخص خواهد کرد.
«تانکردی پالمری» روزنامه نگار اهل میلان ایتالیا در توضیح این اشتباه فاحش و عجیب و غریب نوشت: شیرهای ترانگا تقریبا در پست خط حمله مشکلی ندارند اما فشار مازاد ناشی از نبودن کیتا چندان به مذاق مهاجمان دیگر این تیم همچون «سادیه مانه» مهاجم سرشناس لیورپول خوش نخواهد آمد.
در واقع آرامش فدراسون فوتبال سنگال با توجه به خط حمله نسبتا خوب تیم ملی این کشور، وسعت سهل انگاری آنها را در فراخواندن کیتا توجیه می کند، اشتباهی فاحش که البته با استقبال اینتری ها روبرو شده است.
مهاجم سابق تیم لاتزیو تابستان سال جاری با قراردادی قرضی به اینتر ملحق شد و تابستان سال آینده هم به باشگاه اصلی خود یعنی موناکو فرانسه می پیوندد مگر آنکه نراتزوری مجاب شود تا بند خرید دائمی را در قرارداد وی بگنجاند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز