روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 81
  • 753
  • 1,436,983
اینجا «بهشت» تیم ملی ایران است

آخرین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران قبل از جام ملتهای آسیا در یکی از مجهزترین کمپ‌های ورزشی جهان در حال برگزاری است.
تیم ملی فوتبال ایران از روز سه شنبه گذشته در کمپ اسپایر برای مسابقات جام ملت های آسیا در حال آماده سازی است.شاگردان کارلوس کی روش در حالی در یکی از مجهزترین کمپ های ورزشی دنیا مشغول آماده سازی هستند که طی روزهای اخیر بارها و بارها رضایت خود را بابت حضور در این کمپ اعلام کرده اند. مسعود شجاعی خطاب به خبرنگاران حاضر در تمرین تیم ملی ضمن ابراز رضایت از امکانات کمپ اسپایر یکی از زمین های تمرین این مجموعه را با عنوان «مخمل» خطاب کرد و مدعی بود چرا کشوری با یک میلیون نفر جمعیت می تواند از چنین زمین های تمرینی و امکانات بهره مند باشد ولی ایران با ثروت گاز، نفت و… نمی تواند چنین امکاناتی را فراهم کند؟
کمپ اسپایر کمپی است که مربیان بزرگی چون گواردیولا و آنچلوتی از آن تعریف و تمجید کرده اند. حتی بازیکنی چون مسی هم امکانات آن را بی نظیر خوانده است. این کمپ شامل ۸ زمین تمرینی است که یکی از آنها سربسته است. اسپایر به طور همزمان می تواند میزبان۱۳ رشته ورزشی باشد. امکانات این کمپ ۸ تیم حاضر در جام ملت ها را هم به قطر خواهد کشاند که این یعنی سود عایدی نصیب این کشور خواهد شد. در حال حاضر سه تیم یعنی چین، ایران و عراق در اسپایر حضور دارند. تیم رئال مادرید هم قرار است هفته آینده در اسپایر اردو بزند و یک ماه دیگر هم تیم بایرن میهمان این کمپ خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز