روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 481
  • 798
  • 1,333,980
اینجا کمتر رفت و آمد کنید!

رئیس بیمارستان کودکان تبریز تاکید کرد: ملاقات کنندگان رعایت حال کودکان بستری در بخش آنکولوژی را هم بکنند.
سیامک شیوا با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به حساسیتی که در بخش خون و آنکولوژی بیمارستان کودکان وجود دارد، خانواده‎های بیماران باید رعایت حال بیماران خود را کرده و کم‎تر در این بخش رفت و آمد کنند. اما عدم رعایت این نکته از سوی برخی خانواده‎ها و همراهان بیماران شیرازه‎ی بخش را درهم می‎شکند.
وی افزود: اصرار به امکان پذیر بودن ملاقات در هر ساعتی از شبانه روز از سوی برخی از خانواده‎های کودکان بستری شده در این بخش، کادر پرستاری و همراهان بیماران را با مشکلاتی مواجه می‎کند. این در حالی است که هرچه رفت و آمد در این بخش کم‎تر باشد، بیشتر به نفع بیماران خواهد بود.
وی عنوان کرد: نصب درب و آیفون تنها راهکاری بود که به نظر می‎رسید بتوان با این مشکل مقابله کرد. اما این راه حل نیز مشکل را به طور کامل حل نکرد. برخورد فیزیکی، ممانعت و درگیری از سوی حراست آخرین راهکاری است که شاید بتواند تا حدودی جلوی رفت و آمدهای گاه و بیگاه ملاقات کنندگان را بگیرد؛ اما وضعیت بیماری کودکان بستری شده در این بخش به طوری است که اجازه‎ی چنین برخوردهایی را از سوی حراست بخش نمی‎دهد. دلتنگی و بیقراری کودکان سرطانی و درد دل خانواده‎های آنان ما را تسلیم خواسته‎ی آنان می‎کند.
شیوا خاطرنشان کرد: «فرزند من رو به مرگ است و شما اجازه‎ی ملاقتش را به من نمی‎دهید؟!» جمله‎ای است که حراست و کادر آن بخش را از هرگونه برخورد جدی با والدین و ملاقات کنندگان بازمی‎دارد.
وی تاکید کرد: نقش خود مراجعان در این میان بیش از کادر بیمارستان است، از خانواده‎ها و ملاقات کنندگان در ساعات ممنوعه تقاضا داریم تا از مراجعه‎ی بیش از حد خودداری کرده و با کادر و حراست بخش نیز همکاری کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز