روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
این روزها شاهد صدق پیش‌بینی‌های آیت‌الله هاشمی هستیم

دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران گفت: در سالروز درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهد صدق پیش‌بینی‌های او هستیم. امروز کوس رسوایی افرادی که آیت‌الله پیش‌بینی کرده بود، نواخته شده است.
ظفرقندی در بیست‌وپنجمین مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی با اشاره به اینکه شاهد برگزاری بیست و پنجمین مجمع اصلاح‌طلب و تاثیرگذار در سراسر کشور هستیم، اظهار کرد: سال گذشته و امسال این مجمع بدون حضور آیت‌الله هاشمی برگزار شد، اما ما امروز شاهد صدق نظرات و پیش‌بینی‌های او هستیم. امروز کوس رسوایی بداخلاقی و دروغ‌گویی افرادی که سال‌ها پیش آنها را شناخته و درباره آنها هشدار داده بود، نواخته شده است. افرادی آن روزها به هر دلیلی از آنها حمایت کردند و امروز بر سر دوراهی متحیر ماندند.
وی گفت: امروز ما هستیم با شرایط به جا مانده از ۸ سال که سراسر خسارت بود.
ظفرقندی همچنین با بیان اینکه انفعال و پشیمانی در این شرایط اشتباهی بزرگ است، تاکید کرد: مدیریت خاتمی، همراهی عارف در سال ۹۲ و همراهی ارزشمند جهانگیری در سال ۹۶ به ما آموخت برای رسیدن به آزادی و حقوق در کنار قانون، برای امنیت در کنار آزادی و برای پاسخگویی همه مسئولان باید صبور باشیم و با وجود رای مردم، همچنان برخی رسانه‌ها مانند صدا و سیما بر مسائل گذشته تاکید می‌کنند که این موضوع تاسف‌بار است.
این فعال سیاسی در ادامه با اشاره به اهم فعالیت‌های انجمن اسلامی گفت: فعالیت‌های اجتماعی، سیاسی و صنفی، حضور مستمر در جلسات شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان، پذیرفتن گروه ستاد پزشکی انتخابات ریاست‌جمهوری، حضور فعال در انتخابات نظام پزشکی در سراسر کشور، حضور در عرصه‌های سیاسی و صدور بیانیه‌های مختلف و جلسات کارشناسی متعدد درباره مسائل مختلف حوزه سلامت و طرح تحول سلامت از نکات اصلی فعالیت‌های سال گذشته بود.
دبیر انجمن اسلامی جامعه پزشکی درباره طرح تحول سلامت گفت: این طرح که جزو برنامه‌های اصلی دولت بود و در این دولت سهم سلامت از جی‌دی‌پی از حدود ۶درصد به ۹درصد افزایش پیدا کرد اما علی رغم همه این موارد متاسفانه حال و روز خوبی ندارد. عدم تعادل بین درآمدهای پایدار و منطقی کردن هزینه‌های طرح و عدم مشارکت نخبگان جامعه پزشکی در تدبیر این طرح باعث شده است این طرح مشکلات متعددی داشته باشد. پزشکانی که تنها ممر درآمدشان از کار شبانه‌روزی و خدمت به مردم است حدود یک‌سال است که حقوق نگرفتند و همچنان سرکار هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز