روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 283
  • 814
  • 1,336,019
بابا لنگ دراز بیژن بیرنگ در شبکه ۲

بابا لنگ دراز بیژن بیرنگ در شبکه ۲

سریال بابالنگ دراز به کارگردانی بیژن بیرنگ با موافقت شبکه دو ساخته میشود. بیژن بیرنگ کارگردان در گفت و گو با باشــگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشــت: با طرح ســریال بابالنــگ دراز موافقت شــد و به محــض قرارداد بستن کار نگارش فیلم نامه آغاز میشود. وی ادامه داد: هنوز عوامل این ســریال مشــخص نشدند. گفتنی است این ســریال برای پخش از شبکه دو ساخته می شود. بیرنگ در زمستان ۱۳۸۵ برنامه تلویزیونی »باز هم زندگی« را کارگردانی کرد. وی همچنین در این برنامه بــه عنوان مجری با اجرایــی متفاوت ظاهر شد. در پاییز ســال ۱۳۸۶ نیز مجموعه »ســرزمین سبز« بــه کارگردانی وی از تلویزیون پخش شــد. این مجموعــه در دهه هفتاد و پــس از پایان مجموعه »خانه سبز« ساخته شد. بیژن بیرنگ در کنار گروه های محدود برنامه ساز صدا و سیما در سالهای بعد از انقالب، به ساخت برنامه های طنز و برنامه های کودکان پرداخت که از آن جمله میتوان به »چاق و لاغر« اشــاره کرد که از سریالهای محبوب تلویزیونی کودکان در دهه ۶۰ به شمار میرود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز