روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 147
  • 852
  • 1,331,387
بادامکی: پرسپولیس ما را دست کم گرفت

کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان می‌گوید جو حاکم بر بازی و انتظارات از پرسپولیس به نفع آن‌ها شد و توانستند بدون استرس به میدان بروند.
حسین بادامکی بعد از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: فکر می‌کنم شرایط قبل از بازی به نفع ما شد. همه فکر می‌کردند پرسپولیس برنده بازی خواهد بود و همین موضوع کار ما را آسان کرد. حریف، ما را دست کم گرفت و خدا را شکر مقابل تیم خوب پرسپولیس توانستیم به نتیجه مساوی دست پیدا کنیم.
او ادامه داد: این نتیجه در آینده به ما کمک خواهد کرد و باعث می‌شود ما با اعتماد به نفس به ادامه لیگ بپردازیم.
بازیکن سابق پرسپولیس همچنین درباره برخورد تماشاگران در این بازی با او، تصریح کرد: بعد از جدایی از پرسپولیس، هواداران همیشه در ورزشگاه آزادی به من لطف داشتند و تشویقم کرده اند. ممنون آن‌ها هستم و امیدوارم پرسپولیس امسال دوباره قهرمان لیگ شود.
بادامکی در پاسخ به این پرسش که عملکرد داور چطور بود، خاطرنشان کرد: من نباید در این مورد صحبت کنم اما آقای حاج ملک تا حد توان خودش سوت زد. بعضی اتفاقات هم مشکلی ندارد و طبیعی است چون هر دو تیم اعتراض‌هایی داشتند. بازیکن تیم سیاه‌جامگان در پایان به موقعیت خوبی که در ابتدای بازی اشاره کرد و افزود: آن موقعیت اگر در نیمه اول گل می‌شد، روند بازی تغییر می‌کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز