روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 634
  • 530
  • 1,190,516
بازارچــه های مرزی ظرفیتی برای ایجاد رونق اقتصادی

فرماندار ماکو گفت: بازارچه های مشترک ظرفیت بسیار مناسبی برای ایجاد رونق اقتصادی در دو سوی مرز ایران و ترکیه است.
در دیدار اعضای اتاق بازرگانی دوغوبایزید ترکیه با فرماندار ماکو که با هدف بررسی مسائل و مشکلات و همچنین ارائه راهکارهای مناسب جهت افزایش مراودات مرزنشینان دو سوی مرز، صورت گرفت، شاهین علیزاده با اشاره به حسن همجواری و اشتراکات قومی و مذهبی دوکشور دوست و همسایه جمهوری اسلامی ایران و ترکیه گفت: با تعاملات خوبی که میان مسئولین دوکشور در سطوح مختلف حاکم است توانسته ایم به موفقیت های خوبی دست یابیم.
فرماندار ماکو با بیان اینکه بازارچه های مشترک ظرفیت بسیار مناسبی برای ایجاد رونق اقتصادی در دو سوی مرز است افزود: مسئولین و تجار محلی دو کشور باید درکنار سایر مسئولین به تحقق اهداف ایجاد بازارچه های مرزی مشترک کمک نمایند، تا همه از مزایای آن منتفع شوند.
علی افه رئیس اتاق بازرگانی دوغوبایزید ترکیه هم در این دیدار بر افزایش همکاری های مسئولین و بازرگانان دو کشور در راستای ایجاد رونق اقتصادی و کسب و کارهای جدید تاکید نمود.
وی افزود: در حال حاضر سیاست دولت ترکیه احیاء بازارچه های مشترک و ایجاد غرفه های تجاری بمنظور تحقق توافقات مقامات عالی دوکشور در خصوص افزایش حجم مبادلات تجاری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز