روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۳/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,097
  • بازدید دیروز: 1,182
  • کل بازدید ها: 654,271
بازار ارز نیازمند اقدام و عمل است نه وعده و پیش بینی !

اگرچه بازار دلار در حدود سه سال گذشته از ثبات نسبی برخوردار بوده اما بسیاری از وعده های مسئولان بانک مرکزی از جمله تک نرخی کردن ارز به سرانجامی نرسیده است .
وعده تک نرخی شدن ارز به طور میانگین هر شش ماه یک بار توسط مسئولان بانک مرکزی مطرح شده است وهمچنان نیز مطرح می شود اما با بی ثباتی چند هفته اخیر در بازار ارز که البته دلایل خود رادارد این نگرانی به وجود می آید که وعده های مسئولان در این باره نیز به سرنوشت قبلی دچار شود.
به نظر می رسد اکنون بیش از هرزمان دیگری وقت اقدام و عملی درخور توجه دربازار ارز است؛ مردم منتظرند تا ببینند مسئولان نظام بانکی با توجه به تاکید فراوانی که از ابتدای دولت بر تک نرخی کردن ارز حداکثر تا پایان دولت فعلی داشته اند،چگونه اقدام و عمل می کنند وتا چه زمانی باید با سوء استفاده عده ای سودجو از گرانی قیمت ارز دست وپنجه نرم کنند وتبعات آن را درسایر بازارها لمس کنند. آیا درسال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» شاهد حرکتی جدید دراین زمینه دربازار ارز خواهیم بود؟

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز