روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,662
  • 1,097
  • 1,390,827
بازار ایران جذاب و هیجان انگیز

فعالان و کارشناسان اقتصادی در سخنانی در کنفرانس اقتصادی در ارتباط با ایران در لندن، ضمن جذاب و هیجان انگیز خواندن بازار ایران، تصریح کردند که اقتصاد ایران بسیار قوی؛ پویا و آماده اوج گیری است.
سیروس رزاقی مدیر عامل شرکت آرا یکی از سخنرانان اولین کنفرانس یک روزه «بازار مصرفی ایران » در لندن، بیان داشت که به رغم موانع بانکی و تحریم های صورت گرفته، ایران در قیاس با سایر کشورهای منطقه ای از ظرفیت های بسیار بالای اقتصادی و نیز امنیت خوبی برخوردار است.
این فعال اقتصادی بیان داشت: این در حالی است که دولت ایران به دنبال توافق هسته ای درصدد پیوستن به سازمان تجارت جهانی و شفاف سازی در عرصه تجاری است.
سیروس رزاقی مدیر عامل شرکت آرا افزود: برخی بازار ایران را «دست نیافتنی» قلمداد می کنند که دائما از تحولات سیاسی متاثر است. اما به نظر من اقتصاد ایران بسیاری قوی، پویا و آماده اوج گیری است.
«محسن کاشانی» مدیر عامل شرکت «کاسپین مد» نیز در سخنانی تصریح کرد: ایران با ۸۰ میلیون جمعیت، بزرگترین فرصت تجاری برای سرمایه گذاری به شمار می آید.
مدیر عامل شرکت «کاسپین مد» با بیان اینکه «ظرفیت های تجاری در ایران فراوان است»، در ادامه افزود: هر شرکت خارجی که به ایران سفر کرده از دیدن انبوهی از فرصت های اقتصادی هیجان زده شده و برای سرمایه گذاری به ایران بازگشته است.
«ویل گودهند» مدیر عامل شرکت کانتر نیز در سخنانی در این کنفرانس به گسترش و محبوبیت فضای مجازی در میان قشر جوان در ایران اشاره کرد و آماری را در این رابطه ارائه داد.
مدیر عامل شرکت کانتر در ادامه افزود: در حال حاضر ۹۲ درصد از آنهایی که در ایران به اینترنت دسترسی دارند از نرم افزار تلگرام و ۴۰ درصد از واتس آپ استفاده می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز