روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 784
  • 659
  • 1,438,345
بازار مسکن در آمریکا راکد شد

رویترز گزارش داد: در ماه دسامبر، میزان فروش مسکن در آمریکا به کمترین سطح سه سال اخیر رسید و رشد قیمت خانه هم به شدت کند شد، که این نشان می‌دهد بازار مسکن بیش از پیش از رونق افتاده است. اتحادیه ملی مشاوران املاک آمریکا، اعلام کرد در ماه گذشته میزان فروش مسکن با ۶/۴ درصد کاهش به ۴/۹۹ میلیون واحد رسیده است.
این کمترین میزان آن از نوامبر ۲۰۱۵ تا کنون است. البته آمار فروش مسکن در ماه نوامبر اصلاح و ۵/۳۳ میلیون واحد اعلام شد. این در حالی است که قبلا این میزان ۵/۳۲ میلیون واحد اعلام شده بود. اقتصاددانانی که در نظرسنجی رویترز شرکت کرده بودند، پیش‌بینی کردند در ماه دسامبر، میزان فروش مسکن یک درصد افت کند و به ۵/۲۵ میلیون واحد برسد. فروش واحد‌های مسکونی غیرنوساز که حدود ۹۰ درصد فروش مسکن در آمریکا را به خود اختصاص می‌دهند، نسبت به سال گذشته ۱۰/۳ درصد افت داشته است. نرخ میانگین فروش مسکن غیرنوساز در کل سال ۲۰۱۸، برابر با ۵/۳۴ میلیون واحد شد که ضعیف‌ترین میزان آن از ۲۰۱۵ تا کنون است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز