روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 910
  • 857
  • 1,394,203
بازداشت به خاطر فراری دادن برادر قاتل

مردی که با ضربه چاقو همسرش را به قتل رسانده بود، درحالی تحت تعقیب پلیس قراردارد که برادر او به اتهام فراری دادن وی بازداشت شد . ساعت ۱۰ صبح ۱۶ بهمن سال گذشته مردی با پلیس تماس گرفت و از قتل دختر ۳۰ ساله‌اش در آپارتمانش در منطقه مرزداران خبر داد. ماموران و بازپرس سجاد منافی‌آذر کشیک قتل دادسرای جنایی تهران در طبقه اول آپارتمان حاضر و با جسد زن ۳۰ ساله‌ای در اتاق‌خواب رو‌به‌رو شدندکه با چهار ضربه چاقو کشته شده بود .
همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران تحقیق پلیس از خانواده مقتول آغاز شد. ابتدا پدر مقتول به افسر تحقیق گفت: دخترم متاهل بوده و دختری ده ساله دارد. نوه‌ام را دامادمان به مدرسه می‌برد. من و دخترم با هم کار می‌کردیم. صبح‌ها با هم به محل کارمان می‌رفتیم. امروز آمدم اما در را باز نکرد. تلفن خانه و گوشی همراهش نیز خاموش بود. به مدرسه نوه‌ام رفتم، کلید یدک را گرفتم و با آن در آپارتمان را بازکرده و با جسد دخترم رو‌به‌رو شدم.
جست‌وجوها ادامه داشت تا این‌که معلوم شد شوهر مقتول ناپدید شده است. او به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این‌که با گذشت چهار ماه از این جنایت، چند روز پیش مردی با حضوردر اداره دهم پلیس آگاهی تهران اعلام کرد قاتل با کمک برادرش فرار کرده بود.
وی به افسر تحقیق گفت: من راننده یک کارخانه بتون در سعیدآباد شهریار هستم. ابوالفضل – متهم به قتل فراری – را ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه دیدم که سراسیمه به کارخانه آمد. سابقه نداشت او این‌گونه وارد آنجا شود همیشه با هماهنگی برادرش می‌آمد. وی خیلی هراسان و دستپاچه بود. روی لباسش لکه‌های خون بود. دست و پایش می‌لرزید .در جست‌وجوی برادرش بود که او را پیدا نکرد. گوشی یکی از کارگران افغان را گرفت و با آن به تلفن همراه برادرش که صاحب کارخانه بود، زنگ زد. او نیم‌ساعت بعد آمد. آنها با هم حرف می‌زدند. حرف‌های نامفهومی درباره مرگ یک زن میان آنها رد و بدل شد. بعد با هم دعوا کردند. در ادامه کارفرمایم برادرش را سوار خودرویی کرد و رفتند. مدتی بعد که متوجه شدم عروس خانواده کارفرمایم به قتل رسیده، تصمیم گرفتم به اداره پلیس بیایم و آنچه را دیده بودم بازگو کنم تا قاتل بازداشت شود .
ماموران با جمع‌بندی این اطلاعات، مطمئن شدند که صاحب کارخانه در فراری دادن برادرش – متهم به قتل – نقش داشته که او دیروز با دستور قضایی بازداشت و برای تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد.
وی به قاضی پرونده گفت: من با برادرم اختلاف‌های زیادی داشتم. او باعث بروز مشکلاتی در زندگی‌ام شده بود. با او و حتی خانواده‌اش قطع رابطه کرده بودم. حتی نشانی خانه‌اش را نداشتم.
روزی که جنایت را انجام داده بود، من و خانواده‌ام به همراه چند خانواده دیگر به شمال کشور سفر کرده بودیم. درتماس تلفنی پدرم متوجه شدم برادرم همسرش را کشته و فرار کرده است. من نمی‌دانم مخفیگاهش کجاست. من او را فراری نداده‌ام و گفته‌های کارگرم دروغ است و شهادت او را قبول ندارم.
برای این مرد به اتهام فراری دادن برادرش که عامل جنایت است، قرار قانونی صادر شد. تحقیقات از او در اداره دهم پلیس آگاهی تهران در حالی ادامه دارد که پلیس همچنان در تعقیب مرد همسرکش است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز