روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
بازداشت مزاحم شبکه های اجتماعی

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری مزاحم شبکه اجتماعی خبر داد و گفت: متاسفانه برخی کاربران بدون توجه به تبعات برای خود و دیگر کاربران در شبکه‌های اجتماعی اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس فتا، سرهنگ حاج علی صالحی افزود: با وصول یک فقره پرونده با موضوع مزاحمت اینترنتی و هتک حیثیت در فضای مجازی موضوع در دستور کار این یگان قرار گرفت.
وی افزود: شاکی پرونده در اظهارات اولیه خود اظهار کرد اینجانب از نزدیکان مدیرعامل شرکتی می‌باشم که به علت جرایم اقتصادی پلمپ شده است و مالباختگان با تشکیل گروهی در یکی از شبکه‌های اجتماعی سعی در احقاق حقوق خود دارند که یکی از کاربران با نام مستعار و پروفایل جعلی ضمن انتشار مطالب کذب علیه بنده اقدام به توهین و تهدید اینجانب کرده است.
سرهنگ صالحی ‌ادامه داد: ماموران اداره مبارزه با جرایم پلیس فتا با به کارگیری روش‌های فنی و شگردهای تخصصی‌، متهم را در شهر تهران شناسایی و با مجوز قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند. متهم دستگیر شده در بازجویی‌های فنی ماموران پلیس با مشاهده ادله دیجیتال جرم و غیر قابل انکار، به بزه انتسابی اعتراف و بیان کرد با عنایت به این‌که شاکی از نزدیکان مدیر عامل شرکتی که کلاهبرداری کرده می‌باشند و با انگیزه انتقام جویی این عمل را انجام دادم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز