روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 648
  • 884
  • 1,046,893
بازداشت ۳ نفر اصلی باند فروش مشروبات الکلی تقلبی

سردار محمدرضا مقیمی در گفتگو باخبر نگاران از دستگیری سه عامل اصلی توزیع مشروبات الکلی تقلبی که در چند وقت گذشته باعث فوت چندین نفر از شهروندان شده بودند، خبر داد و اظهار کرد: سه نفر اصلی این باند که اقدام به توزیع گسترده مشروبات الکلی تقلبی در سطح کشور کرده بودند مدتی قبل دستگیر شدند و در زندان هستند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در زمان دستگیری این متهمان هیچ محموله‌ای از آن‌ها کشف نشده بود، تشریح گرد: مدتی پس از دستگیری اعضای اصلی متاسفانه فروشندگان خرد مشروبات الکلی تقلبی را که در اختیار داشتند وارد بازار کرده و اقدام به فروش کردند.
رئیس پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: برای تعداد افرادی که در این رابطه تا به امروز دستگیر شده اند به آمار نهایی نرسیده ایم و قطعا پس از جمع بندی اطلاعات اطلاع رسانی خواهیم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز