روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 207
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,545
بازدید برخی مسئولان برگزاری انتخابات از شرکت چاپ و نشر بانک ملی

شماری از مسئولان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با حضور در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران از چگونگی روند چاپ تعرفه های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بازدید کردند.
در بازدید از شرکت چاپ و نشر بانک ملی «سیامک ره پیک» معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان و «سیدجواد مغیث» معاون اداره کل امور انتخابات حضور داشتند.
معاون اجرایی شورای نگهبان در این بازدید درباره ویژگی های یک مرکز چاپ و نشر مطمئن و نظام‌مند گفت: داشتن چنین مرکزی در همه نظام های سیاسی و اداری لازم و ضروری است و برخورداری از علم و تخصص در کنار امنیت از نکات مهم در این مرکزهای حساس به شمار می رود.
ره پیک افزود: شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران در سال های گذشته بخوبی امور مربوط به چاپ برگه های انتخابات را انجام داده است و امیدواریم در انتخابات پیش رو نیز با توجه به حجم کار، روند چاپ و تولید برگه های رای بخوبی انجام شود.
این مسوول بر اهمیت برگزاری الکترونیکی انتخابات تاکید کرد و گفت: بخش فناوری ما باید امکانات لازم و کافی را داشته باشد تا بتوانیم با اطمینان و امنیت انتخابات را برگزار کنیم. وی ادامه داد: امنیت و دقت در تولید کارت‌های هوشمند همیشه دغدغه ما بوده است اما با وجود این امکانات ما می‌توانیم با اطمینان کامل کارها را به پیش ببریم.
در این بازدید مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران از عملکرد این شرکت در سال های گذشته، چگونگی روند چاپ تعرفه و برگه های انتخاباتی و همچنین انتشار این برگه ها برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گزارشی ارایه کرد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان بیست و نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز