روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 198
  • 801
  • 1,047,244
بازدید شهردار تبریز از استادیوم یادگار امام (ره)

مسیرهای دسترسی به استادیوم ساماندهی می شود

شهردار تبریز به همراه مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و همچنین مالک باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز از وضعیت مسیرهای دسترسی به استادیوم یادگار امام (ره) بازدید کرد.
به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر شهردار تبریز به همراه ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان و همچنین محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز از وضعیت مسیرهای دسترسی به استادیوم یادگار امام (ره) به منظور سهولت دسترسی تماشاگران فهیم تراکتورسازی به این استادیوم بازدید و دستورات لازم جهت ساماندهی این مسیر را صادر کرد.
در این بازدید، شهردار تبریز با بیان اینکه این بازدید در راستای ساماندهی مسیرهای دسترسی به این استادیوم صورت گرفته، اظهار کرد: پس از بررسی مسیرهای دسترسی به استادیوم، تصمیم گرفته شد تا در عرض ۲۰ روز آینده بحث زیرسازی مسیر جدید دسترسی به استادیوم آماده شود.
ایرج شهین باهر در ادامه افزود: همچنین مالک باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز نیز در خصوص تأمین قیر جهت آسفالت ریزی این مسیر دسترسی، با شهرداری تبریز همکاری می کند.
در ادامه این بازدید، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با بیان اینکه از شنبه راه دسترسی مسیر استادیوم یادگار امام (ره) در اختیار شهرداری تبریز گذاشته می شود، ادامه داد: وضعیت استادیوم یادگار امام در حال ساماندهی است که در این راستا پارکینگ این مجموعه ساماندهی شده و سالن کنفرانس و رختکن های استادیوم نیز استانداردسازی شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز