روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1
  • 1,073
  • 1,394,367
بازدید شهردار منطقه ۴ از خیابان ۲۴ متری اطلس

حسین عالی باف در راستای بازدیدهای میدانی به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات و مسائل شهروندان گرامی، به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه از خیابان ۲۴ متری اطلس بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار کلانشهر تبریز، عالی باف در جریان این بازدید با اشاره به بررسی و رسیدگی به مشکلات شهروندان در سطح محلات، گفت: در راستای رویکرد جهادی مبنی بر بررسی و برطرف نمودن مشکلات همشهریان عزیز، از کلیه معابر اصلی و فرعی محلات منطقه بازدید به عمل می آید.
شهردار منطقه ۴ با تاکید بر نقش شهروندان در توسعه محلات، بیان داشت: شهروندان با ایجاد تعامل و همفکری می توانند در عملیاتی کردن امورات در غالب یک کار مشارکتی گام های بلندی بردارند.
وی تصریح کرد: از دیگر اهداف حضور در مناطق مختلف سطح حوزه و محلات، بررسی و پیگیری مشکلات، اصلاح هندسی معابر، رسیدگی به وضعیت محیط زیست شهری، رفع سد معبر، تسهیل تردد عابرین، رسیدگی به کفپوش معابر و پیاده روسازی و توسعه فضای سبز است که پس از بررسی و مطالعه اجرا می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز