روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 398
  • بازدید دیروز: 430
  • کل بازدید ها: 602,315
بازدید عضو شورای اسلامی تبریز از سازمان حمـل ونقـل بار شهـــرداری

عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز با حضور در سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری از بخش‌های مختلف سازمان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های سازمانی قرار گرفت.
به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز ، در این بازدید فاضل نادری مدیرعامل سازمان به تشریح فعالیت‌های مجموعه پرداخته و گزارش کاملی از روند تشکیل و فعالیت سازمان ارائه کرد.
در ادامه این بازدید فریدون بابائی اقدم عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز با ابراز رضایت از امورات انجام گرفته در چند ماه گذشته که از تشکیل سازمان سپری شده ، اظهار داشت: مدیران سازمان با وجود زمان کوتاهی که از تشکیل سازمان سپری شده برای ساماندهی حمل ونقل بار درون شهری اقدامات شایسته ای را انجام داده اند.
وی ادامه داد: حوزه حمل و نقل درون شهری و علی الخصوص حوزه بار از بخشهایی است که تعداد قابل توجهی از رانندگان زحمتکش در این حوزه فعالیت داشته و از این طریق امرار معاش می کنند و لازم است سازمان با قدرت تمام برای ساماندهی فعالان و رانندگان این حوزه وارائه تسهیلات و خدمات به ایشان تلاش کند.
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به برخی مشکلات مردم و رانندگان این حوزه افزود:سازمان باید در کنار انجام امورات جاری و صدور کارتهای اشتغال و پروانه های فعالیت به رانندگان دارای مجوز از شهرداری، خدمات رفاهی و تسهیلات ویژه ای در نظر بگیرد.
بابائی اقدم در ادامه با اشاره به وظایف سازمان درسطح شهر ، گفت: مدیران سازمان باید با اعمال نظارت بر کلیه امور مرتبط با ناوگان حمل و نقل بار درون شهری از مبداء تا مقصد حسب آیین نامه‌ها و دستورالعمل های اجرائی و تهیه طرح ها و ارائه پیشنهاد جهت جابجایی ایمن کالا در سطح شهر از جمله احداث ایستگاه‌های استقرار وسائل حمل و نقل بار و پایانه ها و بار اندازهای بار درون شهری و اجرائی کردن طرح ایستگاههای بار حاشیه ای و توقفگاه های مورد نیاز در نقاط مختلف و اجرای پایانه های بار در ورودی های شهر تبریز ضمن نظم دهی به فعالیت رانندگان ، مشکلات ترافیکی و بی نظمی های موجود را در سطح شهر حل کند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز