روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 49
  • بازدید دیروز: 1,913
  • کل بازدید ها: 528,596
بازدید معاون اجرایی و بهره برداری سازمان اتوبوسرانی تبریز و حومه از نمایشگاه صنایع دستی

علیرضا نوتاش، معاون اجرایی و بهره برداری سازمان اتوبوسرانی تبریز و حومه از دومین نمایشگاه بزرگ صنایع دستی، هنری و غذایی شهرداری منطقه ۶ تبریز بازدید کرد.
علیرضا نوتاش، معاون اجرایی و بهره برداری سازمان اتوبوسرانی تبریز و حومه از دومین نمایشگاه بزرگ صنایع دستی، هنری و غذایی شهرداری منطقه ۶ تبریز بازدید و در جریان برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی این منطقه قرار گرفت.نوتاش در این بازدید از تلاشهای شهردار و معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه ۶ در جهت برپایی این نمایشگاه در راستای درآمدزایی و عرضه محصولات فرهنگی و صنایع دستی هنرمندان و زنان سرپرست خانوار تشکر کرد. هم چنین منتخبین شورای شهر کلانشهر تبریز از دومین نمایشگاه بزرگ صنایع دستی و هنری رضوان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی، در این بازدید که جمعی از منتخبین شورای شهر به صورت جداگانه در این نمایشگاه حضور پیدا کردند از نحوه برگزاری و کیفیت نمایشگاه و مخصوصا از نیت خیرخواهانه دست اندرکاران و برگزارکنندگان نمایشگاه از بابت نمایش محصولات بانوان توانمند و هنرمند حوزه تبریز و سرپرستان خانوار که هم باعث امرار معاش و هم نمایش و عرضه محصولاتشان شده اند تقدیر و تشکر کردند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز