روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,615
  • 1,097
  • 1,390,780
بازدید منتخب شورای اسلامی شهرتبریز از مرکز هماش های بین المللی تبریز

کریم صاق زاده برای اولین بار پس از راهیابی به شورای شهر کلانشهر تبریز از مرکز همایش های بین الملی تبریز بازدید بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ ، کریم صاق زاده برای اولین بار پس از راهیابی به شورای شهر کلانشهر تبریز از مرکز همایش های بین الملی تبریز بازدید بعمل آورد.در این بازدید دو ساعته صادق زاده با بیان اینکه پروژه ی مرکز همایش های بین المللی تبریز پروژه ای منحصر بفرد می باشد افزود: این پروژه با توجه به مدت زمان انجام که کمتر از دوسال می باشد، پروژه ای کم نظیر می باشد.
در این بازدید صادق زاده پس از استماع گزارش معاون عمرانی شهرداری منطقه ۹ در خصوص مجموعه اقدامات انجام شده در ساخت و تجهیز مرکز همایش های بین المللی تبریز اظهار داشت : استفاده از مصالح و تجهیزات بومی و تولید داخل موجب خرسندی اینجانب بوده و از طرفی عمل به شعار سال یعنی اقتصاد مقاومتی بوده و حمایت ازکار و تولید داخل می باشد.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تبریز در پایان با اظهار رضایت از روند اجرای پروژه از تمامی مجریان امر تقدیر و شکر نمود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز