بازدید میدانی شهردار و مدیران و معاونین شهــرداری از منطقه ۱ تبریز

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر به همراه مدیران و معاونین ستادی و صفی شهرداری تبریز از پروژه های مختلف شهرداری منطقه یک تبریز بازدید کرد.
شهردار تبریز در این بازدید از پروژه های مختلفی اعم از پروژه های عمرانی، املاکی، خدماتی شهرداری منطقه یک بازدید و مشکلات این پروژه ها را با حضور مسئولان شهرداری برطرف کرد.
در این بازدید مسئولان شهرداری تبریز از پارک محله ای گلکار، باغ دوکمال، پروژه احداث دوربرگردان سه راهی ولیعصر، پل توانیر، فضای سبز و چندین پروژه دیگر دیدن کرد.
به گزارش شهریار، بازدیدهای دوره ای شهرداری تبریز از منطقه یک شهرداری تبریز آغاز و سپس از تمامی مناطق دهگانه تبریز بازدید به عمل خواهد آمد.
شهردار تبریز از احصای مشکلات و نواقص پروژه های شهرداری منطقه یک تبریز در تمامی حوزه های شهری خبر داد.
به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید میدانی مدیران و معاونین ستادی و صفی شهرداری از پروژه های مختلف شهرداری منطقه یک تبریز اظهار کرد: این بازدید، نخستین بازدید میدانی از مناطق شهرداری بود که در تمامی حوزه ها اعم از پروژه های عمرانی، خدماتی، املاکی و سایر حوزه ها بازدید به عمل آمد.
وی افزود: در این بازدید مشکلات و نواقص موجود شهرداری منطقه یک تبریز احصا و موضاعات این نواقص در اتوبوس کاری، به همراه مدیران و معاونین ستادی و میانی شهرداری تبریز مطرح و برطرف شد.
شهردار تبریز با بیان اینکه این بازدیدها به ترتیب در سایر مناطق نیز آغاز خواهد شد، ادامه داد: همچنین در بازدید دوم نیز از این مناطق انتظار می رود، پروژه ها با پیشرفت قابل توجهی روبرو شده و نواقص موجود برطرف شود.
به گزارش شهریار، شهین باهر از پروژه های نیمه تمامی همچون پارک محله ای گلکار، ساختمان آتش نشانی، فضای سبز، دوربرگردان سه راه ولیعصر و چندین پروژه دیگر بازدید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از