روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 631
  • 1,087
  • 1,361,630
بازدید نماینده نهاد ریاست جمهوری از مرکز همایش های بین المللی تبریز

نماینده ویژه ی نهاد ریاست جمهوری و هیئتی از استانداری آذربایجان شرقی بمنظور بررسی آخرین روند تکمیل و تجهیز مرکز همایش های بین المللی تبریز، از این مرکز بازدید بعمل آوردند.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹، میر هاشمی نماینده و فرستاده ی ویژه ی نهاد ریاست جمهوری در سفر به تبریز، با حضور در مرکز همایش های بین المللی تبریز در جریان احداث این مرکز قرار گرفت. در این بازدید که هیئتی از استانداری به سرپرستی آقای ظریفی رئیس گروه نظارت استانداری آذربایجانشرقی هم حضور داشتند بهرام نسیانی شهردار منطقه با تشریح مجموعه اقدامات انجام شده اظهار داشت: مرکز همایش های بین المللی تبریز با مساعدت شهردار محترم تبریز، أعضاء محترم شورای اسلامی شهر تبریز و کلیه ی مسئولین و مدیران استانی و شهری تا پایان فروردین ماه سال آتی آماده ی بهره برداری خواهد گردید .
گفتنی است این بازدید بمنظور فراهم ساختن مقدمات سفر رئیس جمهور به تبریز جهت شرکت در مراسم رسمی افتتاحیه ی رویداد تبریز ۲۰۱۸ که در اردیبهشت ماه سال آینده در مرکز همایش های بین المللی تبریز برگزار خواهد شد صورت پذیرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز