روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 759
  • 879
  • 1,439,199
بازدید کارشناسان و مشاوران کمیسیون عمران شورا از عملیات اجرایی مقبره الشعرا

کارشناسان و مشاوران کمیسیون عمران شورای اسلامی کلانشهر تبریز به همراه مدیرعامل سازمان عمران از عملیات اجرایی مقبره الشعراء بازدید کردند.
در این بازدید مهندس شریفی مدیر عامل سازمان عمران تبریز با اشاره به فعالیتهای در حال اجرای پروژه مقبره الشعراء افزود : عملیات اجرایی را در جبهه های کاری مختلف فعال نموده ایم و همزمان با ساخت قطعات فلزی تیر و ستونها ، عملیات قالب بندی فونداسیون ضلع جنوب شرقی پروژه هم در حال اجراست .
شریفی گفت : با توجه به شرایط جوی تلاش میکنیم با مدیریت زمان در کمترین مدت عملیات اجرایی پروژه را به جلو برده و بر همین اساس با اتمام قالب بندی فونداسیون ضلع جنوبی ، ساخت و مونتاژ قطعات فلزی تیر ستونها نیز در کارخانه مربوطه تهیه و در کمترین مدت شاهد نصب اسکلت فلزی ضلع جنوبی باشیم.
هیات کارشناسی کمیسیون عمران با تقدیر از رفع برخی ایرادات پروژه و فعال نمودن مجدد پروژه از مجموعه کارگاه بازدید و تلاش های انجام یافته را قابل تقدیر شمردند.
شایان ذکر است کارگاه پروژه مقبره الشعراء هم اینک در چند جبهه کاری فعال گردیده و در دو جبهه کاری نیز اخیرا برای شناسایی پیمانکار مناقصه عمومی برگزار و بعد از عقد قرارداد با تمام توان و امکانات اجرا خواهد گردید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز