روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 136
  • 857
  • 1,393,429
بازسازی خیابان شهید ابراهیم‌پور در آستانه پایان عملیات اجرایی

شهردار منطقه ۴ تبریز، با اشاره به پیشرفت ۹۵درصدی این پروژه، گفت: بازسازی خیابان شهید ابراهیم پور که در اثر بارش کم سابقه باران دچار رانش شده بود، با تلاش بی وقفه عوامل شهرداری منطقه ۴ محقق می شود.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، شهردار منطقه با بیان این مطلب افزود: عملیات بازسازی خیابان شهید ابراهیم پور که در جریان بارندگی ۲۵ فروردین ماه سال جاری دچار رانش شد، بلافاصله بعد از ایمن سازی محل آغاز گردید و با تلاش شبانه روزی و بی وقفه همکاران معاونت فنی و عمرانی و خدمات شهری منطقه تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی حاصل شده و در شرف اتمام می باشد.
امجدی تاکید کرد: با بهره گیری از تمام توان اجرایی منطقه تلاش شد تا طبق وعده داده شده، با حداکثر شتاب، عملیات بازسازی در زمان مقرر به پایان برسد.
وی با بیان اینکه ۲ میلیارد و ششصد میلیون ریال اعتبار برای این کار تحصیص داده شده است، تصریح کرد تاکنون ۶۵۰ مترمکعب کف سازی سنگی به طول ۸۰ متر اجرا شده است که در بعضی از نقاط عمق کف سازی به یک و نیم متر می رسد.
شهردار منطقه ۴ خاطر نشان کرد: کیفیت و اصول فنی با رعایت مقررات ایمنی در اجرای این طرح مورد تاکید قرار گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز