روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 47
  • 338
  • 1,278,225
بازساز‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی ۹۰ درصد ناوگان خودرویی برق تبریز

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از بازسازی ۹۰ درصد ناوگان بالابرهای این شرکت با استفاده از ظرفیت‌های داخلی خبر داد.
عادل کاظمی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اصل صرفه جویی و ارتقای بهره‌وری ماشین آلات سبک و سنگین در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود، بازسازی ناوگان خودرویی این شرکت در دستور کار قرار گرفته است.
وی با بیان این‌که ناوگان خودروهای عملیاتی این شرکت در حال بازسازی هستند، افزود: تاکنون ۷۶۰ میلیون تومان برای تجهیزات خودرویی شرکت شامل خودروهای بالابر، بالابر، جرثقیل، بیل مکانیکی و خودروهای سنگین هزینه شده است.
وی با اشاره به وضعیت ناوگان خودروهای سبک عملیاتی، بیان کرد: در چهار ماهه نخست سال برای تعمیرات و بازسازی خودروهای سبک عملیاتی۸۰ میلیون تومان هزینه شده است. در حال حاضر برای جایگزینی ناوگان فرسوده عملیاتی سبک یک میلیارد و ۱۷۳ میلیون تومان و برای جایگزینی ناوگان فرسوده عملیاتی سنگین، پنج میلیارد و ۷۶۵ میلیون تومان بودجه لازم است.
وی با بیان این‌که تقریبا نیمی از ناوگان خودرویی سبک موجود استیجاری و بقیه اداری است، گفت: ۱۱۰ دستگاه خودروی عملیاتی سبک و ۱۲۱ دستگاه خودروی استیجاری در انجام وظایف گوناگون در نگهداری و بهره برداری از شبکه توزیع برق مورد استفاده قرار می‌گیرند. درحالی‌که بر اساس مقررات موجود، عمر متوسط خودروهای شرکت بایستی ۱۵ سال باشد، ولی با بازسازی و نگهداری مناسب از خودروها، عمر استفاده از آن‌ها در برق تبریز به ۳۰سال رسیده است.
وی در خصوص برنامه های آتی، گفت: خرید دو دستگاه خودرو سنگین هشت تنی جهت نصب دو دستگاه دکل بالابر ۱۹ متری, همچنین شش دستگاه خودرو سبک عملیاتی در حال پیگیری است که برای اجرای این برنامه‌ها در حال حاضر، اعتباری به میزان یک و نیم میلیارد تومان پیش بینی شده است. خودروهای عملیاتی سنگین و سبک در رفع خاموشی‌های ناشی از اتفاقات، تعمیرات و تغییرات در شبکه موجود، در حال بهره وری جابه جایی و تغییرات در شبکه ناشی توسعه و تعریض خیابان ها توسط شهرداری، اجرای طرح های توسعه واحد شبکه ۲۰ کیلو ولت و شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی، احداث و تجهیز پست‌های توزیع زمینی و هوایی و … مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز