روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 725
  • 721
  • 1,335,647
بازگشایی مرز خسروی برای زائرین اربعین

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی از بازگشایی مرز خسروی برای زائرین اربعین خبر داد.
حسن استوارآذر در نشست ستاد اربعین استان با اشاره به مهم ترین عملکرد استان در مراسم اربعین سال گذشته از اجاد دبیرخانه دائمی ستاد اربعین در کشور خبر داد و افزود: اولین جلسه سال ۹۶ دی ماه سال ۹۵ برای استانداران در تهران برگزار شد و اولین جلسه استانی را به دلیل درگیری در ابتدای سال به مسائلی همچون انتخابات و سیل، امروز در استان برگزار می‌کنیم.
وی با بیان اینکه مراسمات امسال در اربعین با رویکرد مردمی تری و پرهیز از دولتی شدن برگزار خواهد شد عنوان کرد: تلاش می کنیم امسال اکثریت زائرین به کربلا را در قالب کاروانی بدرقه نماییم.
وی از بازگشایی مرز خسروی در مراسم اربعین امسال خبر داد و عنوان کرد: از امسال زائرین حسینی می‌توانند از مرز خسروی نیز به کربلا سفر کنند.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی همچنین تصریح کرد: ممنوعیت خروج غیرقانونی و جلوگیری از تفکر سفر رایگان که سبب تجمع زائران در مرزها می شود، از جمله مسائلی است که باید بر روی فرهنگسازی شود. سفر رایگان امکان پذیر نیست بلکه تلاش می شود با حداقل هزینه این امر صورت گیرد.
استوارآذر همچنین از استقرار دو موکب رسمی از آذربایجان‌شرقی در بصره و سامرا خبر داد و گفت: با وجود اینکه مراسم اربعین ۱۸ آبان ماه است اما موکب ها به مدت ۲۰ روز از پنج تا ۲۵ آبان آماده ارائه خدمات در نقاط تعیین شده، مستقر شده و به زائرین حسینی، ارائه خدمت می‌کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز