روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 289
  • 702
  • 1,334,490
بازگشت معتادان درمان شده به اعتیاد در صورت نبود اشتغال

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان‌شرقی گفت: عمده مشکل معتادان پس از درمان و خروج از مرکز نگهداری اشتغال آنان است چرا که در صورت ادامه بیکاری دوباره به سمت مواد مخدر رو می‌آورند.
رضا مسعودی‌فر با تاکید بر مراقبت بعد از خروج معتادان اظهار کرد: باید آیین‌نامه مراقبت بعد از خروج معتادان اجرا شود و در این کمیته هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌ها برای اجرای آیین‌نامه تقویت شود.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان‌شرقی، حرفه‌آموزی، انجام خدمات عمومی و یا اجتماعی، منع یا محدودیت ارتباط و یا معاشرت با شخص و یا اشخاص معین، منع یا محدودیت رفت‌وآمد به محل یا محل‌های معین، اشتغال به شغل، حرفه یا کار معین، منع یا محدودیت رانندگی با وسیله نقلیه موتوری و یا تصدی وسایل موتوری، ارائه خدمت در مراکز ماده ۱۵ و یا ۱۶ و در صورت بی‌خانمان بودن، الزام معتادان به اقامت در مراکز اقامتی را از تکالیف مقرر در ماده ۲ آیین‌نامه مراقبت بعد از خروج معتادان عنوان کرد.
وی افزود: عمده مشکل معتادان پس از درمان و خروج از مرکز نگهداری، اشتغال آنان است چرا که در صورت ادامه بیکاری، دوباره به سمت مواد مخدر رو می‌آورند، بنابراین دستگاه‌های دولتی و شهرداری‌ها بایستی نسبت به بکارگیری این افراد اقدام کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز