روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 220
  • 702
  • 1,334,421
بازگشت ۵۶ واحد نیمه فعال آذربایجان شرقی به چرخه تولید در سالجاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌ های صنعتی آذربایجان ‌شرقی از بازگشت ۵۶ واحد نیمه فعال در استان به چرخه تولید در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال خبر داد و گفت: با بازگشت این واحدها به چرخه تولید برای ۹۵۰ نفر اشتغالزایی شده است.
مرتضی نیرومند اظهارکرد: این شرکت با جدیت موضوع تولید و اشتغال را پیگیری کرده و با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده و در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی طرح های دارای پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد که عملیات ساختمانی آن ها به اتمام رسیده و در مرحله نصب ماشین آلات هستند شناسایی شده است.
وی ادامه داد:‌ تلاش خواهیم کرد تا این واحدهای شناسایی شده با حمایت های تسهیلاتی و رفع موانع تا پایان سال به بهره برداری برسند.
وی افزود: طبق برنامه، امسال ۲۴۲ قطعه زمین در شهرک های صنعتی استان به سرمایه گذاران واگذار و تا پایان سالجاری و با بهره برداری از ۱۳۰ طرح نیمه تمام صنعتی در شهرک های صنعتی استان برای ۲ هزار و ۸۰ نفر فرصت شغلی ایجاد می شود.
نیرومند ادامه داد: رفع مشکلات پیش روی این واحد ها مهم ترین هدفی است که تلاش می کنیم با حمایت سایر دستگاه ها و سیستم بانکی به آن دست یابیم و زمینه را برای اشتغال و تولید هموار کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز