روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 583
  • 761
  • 1,434,980
بازیکنان تراکتور در انتظار وعده مدیرعامل

عدم پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان تراکتورسازی در موعد تعیین شده، اعتراض گروهی آنها را در پی داشت. تمرین سرخ پوشان تحت تاثیر این اتفاق، روز گذشته با یک ساعت تاخیر آغاز شد. بازیکنان تیم که به عدم پرداخت بخشی از قراردادشان که بایستی در تعطیلات نیم فصل پرداخت می شد، خواستار رسیدگی مدیریت باشگاه شدند. اسدی نیز با حضور در جمع آنها وعده داد که به زودی این مبلغ به حساب بازیکنان واریز خواهد شد.
به این ترتیب بازیکنان تیم تراکتورسازی در انتظار تحقق وعده مدیرعامل تیم شان هستند تا با آرامش خاطر بیشتری تمرینات آماده سازی خود را برای نیم فصل دوم انجام دهند. بر اساس اخبار دریافتی از منابع آگاه، قرار است این مبلغ در طول هفته جاری پرداخت شود. در صورتی که وعده اسدی محقق شود، میزان دریافتی بازیکنان تراکتورسازی در لیگ هجدهم به حدود ۵۰ درصد می رسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز