روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 270
  • 693
  • 1,436,419
بازیکنان جدید خارجی در راه استقلال ! ماندن‌تان در استقلال به صلاح‌تان نیست

وینفرد شفر سرمربی استقلال از همین حالا نقشه خرید بازیکنان جدید خارجی را کشیده است.
در آخرین جلسه وینفرد شفر و امیرحسین فتحی آن‌ها قول و قرار‌هایی گذاشتند و به توافقاتی رسیدند. سرمربی آلمانی در این جلسه به سرپرست باشگاه استقلال گفت:
«من خودم مشکل نیومایر و الحاجی گرو را حل می‌کنم.»
این دو بازیکن با استقلال قرارداد دارند. طبیعتاً اگر باشگاه بخواهد این دو را کنار بگذارد در صورتی که نتواند توافق کند، باید غرامت بپردازد. در سال‌های گذشته همواره این مسئله مشکل‌ساز بوده، به شکلی که هنوز استقلال درگیر پرونده‌های فیفاست. شفر به فتحی قول داده کاری می‌کند که باشگاه از این بابت ضرر نکند. او به فتحی گفته است:
«نگرانی از این بابت وجود ندارد. طوری جدا خواهند شد که مطالبات‌شان را نگیرند.»
وینفرد شفر به همین خاطر تصمیم گرفته این بازیکنان را از لیست خارج کند تا به آن‌ها پیغام دهد رفتن برای‌شان بهتر از ماندن است. شفر در تلاش است با این بازیکنان سر مبلغی توافق کند. طبیعتاً این کار را باشگاه باید انجام دهد ولی شفر از فتحی خواسته تا این کار را به او بسپارد. شفر قصد دارد با این دو بازیکن توافق شفاهی کند و باشگاه آن را روی کاغذ بیاورد، اما چرا مربی آلمانی خود را وارد این قضیه کرده است؟ شفر دو هدف دارد. اول اینکه می‌داند حالا خیلی‌ها او را مقصر جذب نیومایر و گرو می‌دانند. او می‌خواهد کاری کند که باشگاه بیشتر از این ضرر نکند. طبیعتاً اگر آن‌ها از استقلال هم شکایت کنند، دوباره برای شفر دردسرساز خواهد بود و از سوی هواداران تحت فشار قرار می‌گیرد. هدف دوم شفر جذب بازیکنان خارجی جدید به جای آنهاست. هر چند هیئت‌مدیره موافق جذب بازیکن خارجی نیست ولی شفر توانسته با فتحی به توافقاتی دست یابد. مربی آلمانی فهمیده باشگاه دستمزد بازیکنان خارجی را تا آخر فصل کنار گذاشته و به همین خاطر یک هدف را دنبال می‌کند. او به فتحی گفته است:
«من مشکل بازیکنان را حل می‌کنم، باقی‌مانده مطالبات این بازیکنان را بگذارید برای جذب بازیکنان جدید. این ۲۰۰ هزار دلاری را که قرار بوده در نیم‌فصل به گرو و نیومایر بدهید، به خارجی‌های جدید بپردازید.» فتحی هم این شرایط شفر را پذیرفته و گفته موافق است. در روز‌های اخیر علاوه بر شفر، ساشا پسرش هم با گرو و نیومایر صحبت کرده است.
وینفرد شفر به این دو بازیکن گفته است:
«جوان‌های تیم خوب بوده‌‎اند و به همین خاطر برای‌تان خوب نیست که مدام از لیست تیم بخواهید بیرون بمانید.»
با اجرا شدن این پروژه باید منتظر جدایی توافقی گرو و نیومایر از استقلال بود و از سوی دیگر، پای خارجی‌های جدیدی به این باشگاه باز می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز