روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 994
  • 948
  • 1,356,332
بازی با العین سخت است ولی ذوب آهن آب دیده است ابراهیم‌زاده: ۹ تیم شانس صعود دارند

منصور ابراهیم زاده معتقد است که تیمش برابر ملوان بندرانزلی مستحق پیروزی بوده است.
منصور ابراهیم زاده سرمربی تیم مس کرمان در مورد تساوی برابر ملوان بندرانزلی گفت: واقعا مستحق تساوی نبودیم بچه های ما خیلی خوب بودند و تلاش کردند و موقعیت هایی که برایمان به وجود آمد فراتر از موقعیتهای ملوان بود. در روزی که همه طرفداران ما، همه هواداران ما آمدند و جمعیت زیادی حضور داشتند و بازی خوبی که با بچه ها انجام دادیم و فرصت هایی که استفاده نکردیم نتوانستیم به آن چیزی که استحقاقش را داشتیم برسیم. بازی ما و ملوان جوانمردانه بود و جدا از مسائل فنی و گردن کلفتی‌شان است خوب کار کردند. این حق ما بود که پیروز میدان باشیم.
ابراهیم زاده در مورد دیدارهای آینده این تیم و شانس مس کرمان برای صعود به لیگ برتر عنوان کرد: اعتقادم این است که ۹ فرصت دیگر هست و باید بازی های دیگر را قوی ظاهر شویم و تلاشمان را برای موفقیت در این مسابقات دو چندان کنیم. بارها گفته ام ۹ تیم شانس صعود دارند و ۶ تای بالای جدول شانس‌شان بیشتر اما تا روزهای آخر مسابقه مشخص نیست که چه اتفاقی می افتد و این همه بخشی از جذابیت لیگ یک است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز