روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 1,627
  • 1,097
  • 1,390,792
باز بودن معابر کولبری در کردستان با مسئولیت و دستور وزیر کشور است

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور تاکید کرد: امروز اگر معابر کولبری در کردستان باز هستند، این امر تنها با مسئولیت و دستور وزیر کشور انجام شده است.
ذوالفقاری در جلسه شورای توسعه استان کردستان گفت: فروش سوخت توسط مرزنشینان در کردستان انجام شده است، اگرچه در این مورد وقفه‌ای ایجاد شد بعد از پیگیری‌های لازم اکنون مانعی بر سر راه فروش سوخت توسط مرزنشینان وجود ندارد.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور افزود: اعتبارات مرزی در سال گذشته تخصیص پیدا نکرد اما امسال این امر مورد توجه عمده قرار گرفته و آن را در سبد استان کردستان برای جبران عقب‌ماندگی‌ها لحاظ می‌شود که رقم آن در سال جاری ۱۳ میلیارد تومان است.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور همچنین گفت: وضعیت مرزهای کردستان با گذشته بسیار متفاوت شده و اقدامات بسیار تاثیرگذار و خوبی در کنترل مرزها و ترددهای غیرمجاز انجام شده است.
ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور افزود: معتقدم امنیت در مرزها تنها با اقدامات سخت‌افزاری تأمین نمی‌شود بلکه مجموعه‌ای از اقدامات فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در ایجاد امنیت پایدار اثرگذار است.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در ادامه اظهار کرد: بازارچه مرزی سیرانبند از طرف ما به عنوان مرز رسمی اعلام شده اما دولت مرکزی عراق در این رابطه نقطه نظراتی دارد و هنوز از جانب آنها پذیرفته نشده است و تلاش می‌کنیم از کانال‌های دیپلماتیک این مسأله را حل کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز