روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 175
  • 702
  • 1,334,376
باز هم «نه» از سوی ظریف

اخیرا اعلام شــد نظر جمعی از علما، مدرسین و روحانیــون اعتدالــی در قم این اســت که آقای ظریف وزیــر امور خارجه در انتخابات ریاســت جمهــوری در صورتــی اســت که فشــارها بر روی دکتر روحانی افزایش یابد، کاندیدا شوند. با این حال، بنا بر اطلاعات موثق دوسال است، انواع گروه ها و افراد چنین پیشــنهادهایی را به ظریف داده اند اما از ســوی ظریف پاسخ منفی و محکمی شنیده اند. ظریف بارها گفته اســت کــه تمام عمر خود را فقط در حوزه سیاســت خارجی کار کرده و آمادگی و تمایل کار در ســایر حوزه ها را نــدارد و حتی در این حــوزه هم که موضوع تخصــص علمــی و تجربــه ۳۴ ســاله کاری وی است . به دلیل اصرار دکتر روحانی و ســایر بزرگان و بــرای احتــرام بــه آنهــا قبــول مســئولیت کرده اســت و گرنــه همان یکــی دو کلاس دانشــگاهی که برایش باقی گذاشته بودند را به این کار ترجیح می داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز