روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 191
  • 446
  • 1,294,892
باغشمال، از بزرگ‌ترین پارک‌های تبریز می‌شود

شهردار منطقه ۳ تبریز از افتتاح پارک محله‌ای سجادیه در ۶ شهریور همزمان با هفته دولت خبر داد.
به گزارش شهریار، مرتضی موحدنیا با حضور در برنامه «تبریزیم» شبکه سهند اظهار کرد: شهرداری منطقه ۳ تبریز بر اساس بودجه مصوب شورای شهر تبریز در سال ۹۷ و همچنین سیاست‌های کلی شهرداری کلانشهر تبریز، برنامه‌هایش را در دو بخش محله‌محور و منطقه‌محور اجرا می‌کند.
وی درباره جزئیات برنامه‌های محله‌محور شهرداری منطقه ۳ تبریز تشریح کرد: در شهرک طالقانی و کوی سجادیه اولین برنامه محله‌محورمان را با احداث پارک محلی سجادیه با مساحت ۱۳۰۰متر مربع آغاز کردیم که ۶شهریور و همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
وی یادآور شد: علاوه بر احداث پارک و زمین بازی، برای بهبود عبور و مرور شهری در نظر داریم آسفالت منطقه را نیز بهبود ببخشیم.
شهردار منطقه ۳ تبریز اعلام کرد: خبر خوش دیگر برای شهروندان عزیز این است که در ضلع شرقی کوی سجادیه ۱۵هزار متر مربع پارک احداث خواهیم کرد که می‌توان از آن به عنوان قسمت دوم پارک ضلع غربی سجادیه یاد کرد.
وی با بیان اینکه برنامه‌های محله‌محور شهرداری مورد استقبال مردم قرار می‌گیرند، گفت: امکان تردد برای همگان و همچنین صرف زمان برای حضور در پارک‌های بزرگ شهر برای همه وجود ندارد و یکی از خصوصیات پارک‌های محله‌محور نزدیکی و دسترسی برای عموم مردم است.
موحدنیا همچنین درخصوص برنامه‌های منطقه‌محور شهرداری منطقه ۳ بیان کرد: انتهای خیابان ارتش کمربند میانی و آزادی را به هم وصل می‌کند و شریان‌های شمال به جنوب و جنوب به شمال با احداث خیابان ۵۵متری و ۱۶ متری در حوزه ارتش به هم متصل می‌شوند.
وی ضمن تقدیر از فرمانده ارتش بخاطر همکاری در اجرای پروژه‌های آن منطقه گفت: همچنین پارک باغشمال از مهم‌ترین طرح‌های ماست. باغشمال یک گذشته و تاریخ ارزشمند برای مردم ما دارد و به همین جهت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
شهردار منطقه ۳ افزود: اخیرا فراخوان بین‌المللی که شهرداری منطقه ۳ برای طراحی پارک ۱۰هکتاری باغشمال ارائه کرد، بسیار مورد استقبال قرار گرفت و طرح‌های زیادی از خارج کشور به دست‌مان رسید.
وی با بیان اینکه پارک باغشمال بزرگ‌ترین پارک درون‌شهری تبریز خواهد بود، گفت: این فراخوان ۷شهریور به پایان می‌رسد و از طراحان عزیز خواهشمندیم طرح‌هایشان را به دبیرخانه ارسال کنند و در نهایت پس از داوری، ۳جایزه ارزنده برای طرح‌های برتر اهدا خواهد شد.
موحدنیا در پایان پروژه ایلی‌سو را از مهم‌ترین پروژه‌های مطالعاتی منطقه ۳ دانست و خبر داد: کانال‌کشی‌های ایلی‌سو به پایان رسیده است و اکنون مشغول انجام مسائل ترافیکی آن هستیم. دلیل تاخیر در اتمام این پروژه تخریب‌ کانال در حین عملیات بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز