روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
باندهایی که متکدی پرورش می‌دهند

خدادادی با انتقاد ازعدم برخورد با تکدی گری و سرشاخه ها و باندهای حامی متکدیان در جامعه،گفت: چرا گزارش ها از سوی مسئولان ذی ربط به صورت کارشناسی به مجلس ارایه نمی شود، یعنی آمار و ارقام باید به صورت مستند و هماهنگ شده با نیروی انتظامی، قوه قضاییه و دستگاه های دیگر مطرح نمیشود، بنابراین موارد این چنینی درخصوص افزایش میزان تکدی گری و یا درآمد آنها به طورحتم شرایط جامعه را به لحاظ افزایش آسیب های اجتماعی تهدید می کند؛ ضمن اینکه طرح چنین اخباری نیز افرادرا ترغیب به تکدی گری می کند.
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در خصوص متکدیان در شهر تهران گفت:‌ برخی متکدیان روزانه بین ۴۰۰ هزار تا ۴ میلیون تومان درآمد دارند و وقتی به آنها شغل دیگری پیشنهاد می‌کنیم، نمی‌پذیرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز