روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 604
  • 1,696
  • 1,391,465
بانویی که در ۹۰ روز ۳ بار در ۲ رشته‌ی مختلف جهانی و آسیایی اعزام می‌شود!

زهرا باقری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره قهرمانی‌اش در وزن مثبت ۷۱ کیلوگرم پیکارهای انتخابی تیم ملی گراپلینگ اظهار کرد: تمام قهرمانان و مدعیان اوزان مختلف در این پیکارها حضور داشتند و سطح رقابت‌ها بالا بود و تمریناتی که در رشته جودو داشتم خیلی کمکم کرد.
وی با بیان اینکه باوجود اینکه حدود سه ماه است در گراپلینگ فعالیت می‌کنم، توانستم قهرمان شوم، گفت: یک ماه دیگر در رقابت‌های جودو قهرمانی آسیا باید شرکت کنم، شهریور و اوایل مهر ماه نیز در پیکارهای گراپلینیگ آسیایی و جهانی شرکت خواهم کرد.
باقری درباره اینکه سخت نیست به مدت سه ماه در دو رشته رقابت آسیایی و جهانی شرکت کند، اظهار کرد: تلاشم را می‌کنم و امیدوارم نماینده‌ی شایسته‌ای باشم و بار دیگر پرچم کشورم را به اهتزاز درآورم.
این بانوی ورزشکار لرستانی در پاسخ به پرسشی که اگر مجبور شود از بین جودو و گراپلینگ یکی را انتخاب کند، کدام رشته را ادامه می‌دهد؟ گفت: سابقه حدود هشت سال عضویت در تیم‌های ملی جودو را دارم و در حال حاضر نیز کاپیتان تیم جوانان هستم و بدون‌ شک وقتی این همه در رشته‌ای فعالیت کرده‌ام، همان را ادامه انتخاب کرده و ادامه می‌دهم.
وی در ادامه تأکید کرد: بانوان ورزشکار توانایی‌هایی خوبی دارند و امیدوارم مسئولان اهمیت بیشتری به ما بدهند.
باقری گفت: از خانواده‌ام که همواره حمایتم کرده‌اند و تمام افرادی که کنارم بوده‌ و زحمت کشیده‌اند، تشکر می‌کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز