روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
بانک اطلاعاتی خوبی از نخبگان حوزه و دانشگاه نداریم

رئیس دانشگاه تبریز گفت: بانک اطلاعاتی خوبی از نخبگان حوزه و دانشگاه نداریم.
محمدرضا پورمحمدی در مراسم گرامیداشت روز وحدت بین حوزه و دانشگاه در جمع معرفت‌جویان حوزه‌ علوم اسلامی دانشگاه تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور تحکیم وحدت بین حوزه و دانشگاه نیاز به ایجاد کانونی بود که فعالیت‌های فرهنگی حوزه و دانشگاه در آن تعالی پیدا کند.
وی افزود: امیدواریم افتتاح دبیرخانه‌ دائمی حوزه و دانشگاهیان در دانشگاه تبریز زمینه‌ همکاری و تحقق روزافزون اهداف را فراهم کند.
پورمحمدی با تاکید بر اهدف ایجاد وحدت حوزه و دانشگاه گفت: تعالی دینی و انسان ساز و تحقق آرمان‌های حضرت امام (ره) از جمله اهدافی هستند که باید دنبال شوند.
وی ادامه داد: موضوع وحدت بین حوزه و دانشگاه در طول سال مطرح است و صحبت از آن در این روزها به اوج خود می‌رسد. دانشگاه تبریز نیز در این راستا اقدام به برگزاری جلسات و فعالیت‌هایی در دانشکده الهیات و کانون‌های قرآن و عترت کرده است.
وی در پایان بارقدردانی از وقت‌شناسی امام جمعه‌ی تبریز و حضور در مراسم گفت: ایشان از خوابگاه برادران دانشگاه به طور سرزده بازدید کرد و چندمین باری است که به طور قابل تحسین و بدون تشریفات رسمی بازید به عمل می‌آورد. چنین اقداماتی فاصله بین دانشجویان دانشگاهیان مسئولان را کم می‌کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز