روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 637
  • 700
  • 1,332,577
بانک توسعه تعاون آماده ارایه خدمات متنوع ارزی به فعالان اقتصادی

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی از آمادگی این بانک دولتی جهت ارایه انواع خدمات ارزی به فعالان اقتصادی این استان خبر داد.
«غفور اصغر رضایی» در جلسه مشترک فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی با مدیران بانک توسعه تعاون با محوریت خدمات ارزی در اتاق بازرگانی تبریز افزود: بانک توسعه تعاون، یکی از بانک های دولتی کشور بوده و از سال ۱۳۸۸ به عنوان بانک دولتی در شبکه بانکی خدمت می کند، اظهار داشت: این بانک با توجه به سابقه خود در حال حاضر ۳۹۵ شعبه در سطح کشور دارد که از این تعداد ۲۸ شعبه متعلق به آذربایجان شرقی است.
وی در ارتباط با شبکه بانکداری الکترونیکی، بانک توسعه تعاون، بیان کرد: این بانک در سایه تلاش گروه فعال و زبده در حوزه بین الملل خود، در بحث موارد ارزی یکی از بانک های مطرح و توانمند کشور است.
رضایی در پایان تصریح کرد: در همین راستا، به دلیل ظرفیت های موجود در بانک توسعه تعاون و نقش این بانک به عنوان یکی از طرفین صندوق توسعه ملی در خصوص تخصیص اعتبار، هر زمان در خدمت فعالان اقتصادی است، بنابراین فعالان اقتصادی چنانچه در بحث فعالیت های ارزی و صندوق توسعه ملی، نیازمند ارائه تسهیلات ارزی باشند، تیم کاری بانک توسعه تعاون در هر زمان آماده ارائه خدمات است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز