روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
باید از لحاظ بدنی و ذهنی به اوج آمادگی برسیم

ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه بازیکنان کشورمان باید از لحاظ بدنی و ذهنی برای حضور در جام جهانی به اوج آمادگی برسند، گفت: حریفان بسیار قدرتمندی داریم که کار را برای کسب نتیجه مطلوب سخت خواهند کرد.
«وحید امیری» در سخنانی که پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال اقدام به انتشار آن کرد، اظهار داشت: هر چه به جام جهانی نزدیک تر می شویم، شور و حال بیشتری در جامعه برای حضور تیم ملی ایران در این مسابقات به وجود می آید.
وی با اشاره به اینکه زمان به سرعت می گذرد و تیم ایران باید به خوبی مهیای حضور در این رویداد مهم شود، ادامه داد: حریفان سرسختی داریم و باید نتایجی در خور نام ایران در روسیه کسب کنیم.
امیری با بیان این مطلب که همه به دنبال این هستند تا تیم ملی با بهترین شکل ممکن وارد مسابقات شود، گفت: در این مسیر ممکن است، برخی اختلاف نظرها وجود داشته باشد، اما اکنون وقت حمایت از تیم ملی تا بتوانیم آبروی فوتبال ایران را حفظ کنیم.
وی در مورد حضورش در جام جهانی ۲۰۱۸، توضیح داد: آرزوی هر بازیکنی این است که پیراهن تیم ملی کشورش را به دست آورده و در نهایت بتواند در جام جهانی بازی کند. اکنون چند سالی است از بازیکنان تیم ملی هستم و تلاش می کنم تا در روسیه به میدان بروم.
امیری درباره دو بازی دوستانه تیم ملی ایران برابر تونس و الجزایر اظهار کرد: این ۲ کشور آفریقایی، شرایط فوتبالی نزدیکی با مراکش دارند و برگزاری دیدار با آنها برای تیم ملی و بازیکنان مفید بود.
وی با اشاره به اینکه دیدار اصلی ایران در جام جهانی برابر مراکش خواهد بود، افزود: چنانچه از این دیدار امتیاز کامل را کسب کنیم به صعود امیدوار خواهیم شد.
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازی های تدارکاتی آینده نیز گفت: پس از اتمام لیگ، فرصتی داریم تا چند بازی دوستانه خوب انجام دهیم که رویارویی با یونان و ترکیه از جمله این بازی ها تلقی می شود.
بازیکن تیم ملی با اشاره به تفاوت سطح رقابت های جام جهانی با مسابقات قاره ای گفت: تیم ملی ایران با اقتدار کامل به جام جهانی صعود کرد، اما باید در رقابت هایی گام بگذاریم که دیگر رقبای ما کره جنوبی و حریفان آسیایی نیستند و حریفانی خواهیم داشت که چندین پله از رقبای پیشین ما سطح فنی بهتری دارند.
وی افزود: نیاز است که بازیکنان تمرکز بیشتری داشته باشند و تمرینات سنگین تری انجام دهند. کادر فنی، به بازیکنان از لحاظ بدنی و ذهنی کمک کرده است و امیدوارم نتایج خوب و آبرومندانه ای در جام جهانی ۲۰۱۸ برای فوتبال ایران کسب کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز