روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 406
  • 693
  • 1,436,555
باید در حفظ بیت المال کوشا و در رعایت حق الناس دقیق باشیم

سرپرست مالی و اقتصادی جدید شهرداری منطقه ۳ تبریز با حضور شهردار، معاونان و مدیران منطقه معرفی و از معاون مالی و اقتصادی سابق تودیع و تقدیر به عمل آمد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز ؛ با حضور شهردار و معاونان و مدیران ، رشید شهشهی به عنوان سرپرست مالی و اقتصادی جدید شهرداری منطقه ۳ معرفی و با تقدیر از زحمات ، تلاشها ، همدلی و همکاری خالصانه دارا باقری معاون مالی و اقتصادی سابق منطقه ، تودیع به عمل آمد.
داود طالب نژاد شهردار منطقه ، تودیع و معارفه را جابجایی مدیریتی و موقعیت و فرصت ارائه خدمت به شهروندان دانسته وگفت: جابجایی در پست ها و مدیریت ها، تکلیفی برای ما هستند که باید بسیجی وار خدمت کنیم.
طالب نژاد افزود: جابجایی به معنای ناشی از ضعف عملکرد یا وجود مشکل در توانایی یک مدیر نیست بلکه برای دستیابی به دید و نقطه نظرات جدید و نو و استفاده از توانمندی حداکثری سایر افراد است تا بتوان از افکار و نیروهای جدید در راستای ارائه خدمات و رضایت مندی حداکثری شهروندان بهره برد.
شهردار منطقه، سرپرست مالی و اقتصادی جدید منطقه را نیز مدیری آشنا به محدوده و ساختار اداری مجموعه شهرداری منطقه ۳ منطقه شمرده و ابراز امیدواری کرد که آقای شهشهی با توجه به سابقه کاری در حوزه های خدماتی و مدیریت املاک شهرداری منطقه ۳ ، بتواند با یاری سایر همکاران منطقه در ارتقاء سطح خدماتی به شهروندان و موفقیت منطقه مثمر ثمر باشد.
طالب نژاد، از تلاش و همکاری تمامی پرسنل، مدیران و معاونان منطقه نیز از زمان شروع فعالیت خود به عنوان شهردار منطقه تشکر و قدردانی نموده و افزود: تمامی پرسنل و مدیران و معاونان در این مدت سه ماهه نشان دادند که میتوان با نگاه مثبت و تلاش و همدلی ، موفقیت را در یک سیستم و مجموعه به هماهنگی ما بین اعضاء آن مجموعه بدست آورد.
وی در ادامه افزود: ما نباید تلاش و فعالیت و زحمات مدیران گذشته را زیر سوال ببریم، بلکه باید پاسخگوی گذشته باشیم و اگر با بدهی از گذشته مواجه می شویم این هم نشان از فعالیت دارد که باید با تلاشی مضاعف باید حل نماییم .
طالب نژاد افزود: ما به عنوان یک کارمند، مدیر و مسئول موظف هستیم وظیفه مکلف شده و تعهد مان را به نحو احسن انجام دهیم حال هیچ فرقی ندارد چه در جایگاه و یا چه مسئولیت سنگینی برعهده داشته باشیم ، باید در هر موقعیتی باشیم به ادای وظیفه پرداخته و در راستای سیاست های کلان مجموعه و موفقیت سیستم تلاش کنیم.
وی به عدالت محوری و درایت و قدرتمندی یک مدیر در پیشبرد موفق یک سیستم و مجموعه اشاره کرده و گفت: اعتماد آفرینی و اعتماد افزایی متقابل کارکنان باعث افزایش اعتماد شهروندان به مجموعه شهرداری خواهد شد.
شهرداری در ادامه به اهمیت بحث انگاره و انگاره سازی در یک سیستم پرداخته و خاطر نشان کرد: باید انگاره و انگاره سازی مثبتی در اذهان کارکنان و شهروندان ایجاد کنیم ، بنابراین باید از نگاه های پیش داورانه و منفی در مجموعه پیش گیری و ممانعت کنیم و با عملکرد مثبت خود از شیوع شایعات جلوگیری کنیم.
طالب نژاد به مدیریت مطلوب و ایده آل حراست شهرداری منطقه نیز اشاره کرد و از زحمات آقای هاشمی قدردانی خود را اعلام نموده و افزود: حراست منطقه در ایجاد فضای آرام در شهرداری منطقه موفق عمل نموده و با اقدامات و انگاره سازی مثبت در سیستم توانسته در شهرداری منطقه شرایط و فضای مناسبی را برای کارکنان و در نهایت فضای مناسبی را برای ارائه خدمات به شهروندان فراهم آورد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در جلسه تودیع و معارفه معاون مالی و اقتصادی سابق و جدید شهرداری منطقه به عامل دیگر موفقیت، همدلی و همکاری اشاره کرده و گفت: نباید به مشکلات همکار خود بی تفاوت باشیم، باید با همدلی و یاری یکدیگر سطح شادابی و دوستی و نشاط را در مجموعه کاری ارتقاء دهیم و با این شرایط است که می توانیم در ارائه خدمات مطلوب و بهینه به شهروندان موفق تر عمل نماییم.
شهردار بیت المال و حق الناس را دو مقوله اساسی و مهم در ادارات و شهرداری شمرده و گفت: باید در شهرداری در حفاظت از بیت المال کوشا بوده و در رعایت حق الناس نیز خیلی دقیق عمل نماییم و با شفافیت در عملکرد و حفظ کرامت انسانی و توصیه های دین مبین اسلام نیز ارزش واقعی را به خود و شهروندان قائل شویم تا بتوانیم رضایت مندی شهروندان که همانا رضایت خداوند می باشد را جلب نماییم.
مسئول امور فرهنگی و اجتماعی منطقه حجه الاسلام و المسلمین حسین اسماعیلی نیز به نمایندگی از جمع حضار از اخلاق و رفتار برتر و زحمات و تلاشهای صادقانه دارا باقری معاون مالی و اقتصادی سابق تقدیر و تشکر کرده و برای رشید شهشهی سرپرست مالی و اقتصادی جدید منطقه نیز ضمن خوش آمدگویی آرزوی توفیق نمود.
در انتهای جلسه دارا باقری با خطاب قرار دادن تک تک کارکنان و طلب حلالیت گفت: از تک تک شماها در حوزه مدیریت آموختن و بر این آموختنم و دوستی ام می بالم.
دارا باقری رئیس اداره درآمدهای شهرداری تبریز ، قایم مقام شهردار مرند ومعاون مالی و اداری شهرداری مرند را در کارنامه کاری خویش داشت .
رشید شهشهی سرپرست مالی و اقتصادی جدید منطقه نیز از حسن اعتماد شهردار منطقه و شهردار تبریز به جهت سپردن مسئولیت معاونت مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۳ بر خود قدردانی کرده و گفت: امیدوارم با همکاری و تلاش همکاران از این مسئولیت سربلند بیرون آمده و بتوانم در راستای ارائه خدمات به شهروندان و جلب رضایت شان موفق عمل نمایم.
جلسه تودیع و معارفه معاونت مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۳ تبریز، با اهداء لوح تقدیری بر دارا باقری معاون مالی و اقتصادی سابق و ابلاغ حکم رشید شهشهی به عنوان سرپرست مالی و اقتصادی جدید شهرداری منطقه ۳ در سالن اجتماعات منطقه پایان یافت.
دارا باقری رئیس اداره درآمدهای شهرداری تبریز ، قایم مقام شهردار مرند ومعاون مالی و اداری شهرداری مرند را در کارنامه کاری خود دارد .
رشید شهشهی کارشناس حسابداری و عضو انجمن حسابداران خبره ایران در سابقه مدیریتی معاونت فروش و واگذاری شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان و مدیریت املاک شهرداری منطقه ۳ تبریز مدیر حراست سابق شهرداری منطقه ۷ و سازمان عمران و معاون اجرایی شرکت کود آلی را در کارنامه خود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز