باید در حفظ بیت المال کوشا و در رعایت حق الناس دقیق باشیم

سرپرست مالی و اقتصادی جدید شهرداری منطقه ۳ تبریز با حضور شهردار، معاونان و مدیران منطقه معرفی و از معاون مالی و اقتصادی سابق تودیع و تقدیر به عمل آمد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز ؛ با حضور شهردار و معاونان و مدیران ، رشید شهشهی به عنوان سرپرست مالی و اقتصادی جدید شهرداری منطقه ۳ معرفی و با تقدیر از زحمات ، تلاشها ، همدلی و همکاری خالصانه دارا باقری معاون مالی و اقتصادی سابق منطقه ، تودیع به عمل آمد.
داود طالب نژاد شهردار منطقه ، تودیع و معارفه را جابجایی مدیریتی و موقعیت و فرصت ارائه خدمت به شهروندان دانسته وگفت: جابجایی در پست ها و مدیریت ها، تکلیفی برای ما هستند که باید بسیجی وار خدمت کنیم.
طالب نژاد افزود: جابجایی به معنای ناشی از ضعف عملکرد یا وجود مشکل در توانایی یک مدیر نیست بلکه برای دستیابی به دید و نقطه نظرات جدید و نو و استفاده از توانمندی حداکثری سایر افراد است تا بتوان از افکار و نیروهای جدید در راستای ارائه خدمات و رضایت مندی حداکثری شهروندان بهره برد.
شهردار منطقه، سرپرست مالی و اقتصادی جدید منطقه را نیز مدیری آشنا به محدوده و ساختار اداری مجموعه شهرداری منطقه ۳ منطقه شمرده و ابراز امیدواری کرد که آقای شهشهی با توجه به سابقه کاری در حوزه های خدماتی و مدیریت املاک شهرداری منطقه ۳ ، بتواند با یاری سایر همکاران منطقه در ارتقاء سطح خدماتی به شهروندان و موفقیت منطقه مثمر ثمر باشد.
طالب نژاد، از تلاش و همکاری تمامی پرسنل، مدیران و معاونان منطقه نیز از زمان شروع فعالیت خود به عنوان شهردار منطقه تشکر و قدردانی نموده و افزود: تمامی پرسنل و مدیران و معاونان در این مدت سه ماهه نشان دادند که میتوان با نگاه مثبت و تلاش و همدلی ، موفقیت را در یک سیستم و مجموعه به هماهنگی ما بین اعضاء آن مجموعه بدست آورد.
وی در ادامه افزود: ما نباید تلاش و فعالیت و زحمات مدیران گذشته را زیر سوال ببریم، بلکه باید پاسخگوی گذشته باشیم و اگر با بدهی از گذشته مواجه می شویم این هم نشان از فعالیت دارد که باید با تلاشی مضاعف باید حل نماییم .
طالب نژاد افزود: ما به عنوان یک کارمند، مدیر و مسئول موظف هستیم وظیفه مکلف شده و تعهد مان را به نحو احسن انجام دهیم حال هیچ فرقی ندارد چه در جایگاه و یا چه مسئولیت سنگینی برعهده داشته باشیم ، باید در هر موقعیتی باشیم به ادای وظیفه پرداخته و در راستای سیاست های کلان مجموعه و موفقیت سیستم تلاش کنیم.
وی به عدالت محوری و درایت و قدرتمندی یک مدیر در پیشبرد موفق یک سیستم و مجموعه اشاره کرده و گفت: اعتماد آفرینی و اعتماد افزایی متقابل کارکنان باعث افزایش اعتماد شهروندان به مجموعه شهرداری خواهد شد.
شهرداری در ادامه به اهمیت بحث انگاره و انگاره سازی در یک سیستم پرداخته و خاطر نشان کرد: باید انگاره و انگاره سازی مثبتی در اذهان کارکنان و شهروندان ایجاد کنیم ، بنابراین باید از نگاه های پیش داورانه و منفی در مجموعه پیش گیری و ممانعت کنیم و با عملکرد مثبت خود از شیوع شایعات جلوگیری کنیم.
طالب نژاد به مدیریت مطلوب و ایده آل حراست شهرداری منطقه نیز اشاره کرد و از زحمات آقای هاشمی قدردانی خود را اعلام نموده و افزود: حراست منطقه در ایجاد فضای آرام در شهرداری منطقه موفق عمل نموده و با اقدامات و انگاره سازی مثبت در سیستم توانسته در شهرداری منطقه شرایط و فضای مناسبی را برای کارکنان و در نهایت فضای مناسبی را برای ارائه خدمات به شهروندان فراهم آورد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در جلسه تودیع و معارفه معاون مالی و اقتصادی سابق و جدید شهرداری منطقه به عامل دیگر موفقیت، همدلی و همکاری اشاره کرده و گفت: نباید به مشکلات همکار خود بی تفاوت باشیم، باید با همدلی و یاری یکدیگر سطح شادابی و دوستی و نشاط را در مجموعه کاری ارتقاء دهیم و با این شرایط است که می توانیم در ارائه خدمات مطلوب و بهینه به شهروندان موفق تر عمل نماییم.
شهردار بیت المال و حق الناس را دو مقوله اساسی و مهم در ادارات و شهرداری شمرده و گفت: باید در شهرداری در حفاظت از بیت المال کوشا بوده و در رعایت حق الناس نیز خیلی دقیق عمل نماییم و با شفافیت در عملکرد و حفظ کرامت انسانی و توصیه های دین مبین اسلام نیز ارزش واقعی را به خود و شهروندان قائل شویم تا بتوانیم رضایت مندی شهروندان که همانا رضایت خداوند می باشد را جلب نماییم.
مسئول امور فرهنگی و اجتماعی منطقه حجه الاسلام و المسلمین حسین اسماعیلی نیز به نمایندگی از جمع حضار از اخلاق و رفتار برتر و زحمات و تلاشهای صادقانه دارا باقری معاون مالی و اقتصادی سابق تقدیر و تشکر کرده و برای رشید شهشهی سرپرست مالی و اقتصادی جدید منطقه نیز ضمن خوش آمدگویی آرزوی توفیق نمود.
در انتهای جلسه دارا باقری با خطاب قرار دادن تک تک کارکنان و طلب حلالیت گفت: از تک تک شماها در حوزه مدیریت آموختن و بر این آموختنم و دوستی ام می بالم.
دارا باقری رئیس اداره درآمدهای شهرداری تبریز ، قایم مقام شهردار مرند ومعاون مالی و اداری شهرداری مرند را در کارنامه کاری خویش داشت .
رشید شهشهی سرپرست مالی و اقتصادی جدید منطقه نیز از حسن اعتماد شهردار منطقه و شهردار تبریز به جهت سپردن مسئولیت معاونت مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۳ بر خود قدردانی کرده و گفت: امیدوارم با همکاری و تلاش همکاران از این مسئولیت سربلند بیرون آمده و بتوانم در راستای ارائه خدمات به شهروندان و جلب رضایت شان موفق عمل نمایم.
جلسه تودیع و معارفه معاونت مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۳ تبریز، با اهداء لوح تقدیری بر دارا باقری معاون مالی و اقتصادی سابق و ابلاغ حکم رشید شهشهی به عنوان سرپرست مالی و اقتصادی جدید شهرداری منطقه ۳ در سالن اجتماعات منطقه پایان یافت.
دارا باقری رئیس اداره درآمدهای شهرداری تبریز ، قایم مقام شهردار مرند ومعاون مالی و اداری شهرداری مرند را در کارنامه کاری خود دارد .
رشید شهشهی کارشناس حسابداری و عضو انجمن حسابداران خبره ایران در سابقه مدیریتی معاونت فروش و واگذاری شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان و مدیریت املاک شهرداری منطقه ۳ تبریز مدیر حراست سابق شهرداری منطقه ۷ و سازمان عمران و معاون اجرایی شرکت کود آلی را در کارنامه خود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از