روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,851
  • بازدید دیروز: 944
  • کل بازدید ها: 486,680
با تراکتورسازی صدرنشین بودم اما در عرض ۳ هفته تیم نابود شد

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: گل اول ما به تراکتورسازی تقریبا بادآورده بود ولی فرصتهای زیادی را به گل تبدیل نکردیم.
مجید جلالی بعد از پیروزی تیم پیکان برابر تراکتورسازی در نشست خبری گفت: درست است گل اول ما تقریبا بادآورده بود ولی موقعیتهای بسیار خوبی داشتیم که نتوانستیم گل کنیم.بازی در نیمه دوم به مراتب سخت تر شد و ۱۵ دقیقه آخر بازی حالت ناپایدار داشت. خوشحالم بازیکنان این روحیه خوب را دارند؛ هرچند خیلی خوب نبودند ولی با قدرت اراده پیروز شدند.
سرمربی پیکان تاکید کرد: تراکتورسازی با این بازیکنان جوان یک تیم قابل احترام است که فوق العاده بازی کردند و آنها را واقعا تحسین می کنم. جلالی درباره اینکه این برد ششمین پیروزی متوالی پیکان در لیگ بود، خاطرنشان کرد: امیدوارم که ظرفیتش را داشته باشیم و بتوانیم به این روند ادامه بدهیم. امیدوارم بتوانیم از وقفه های لیگ به سلامت عبور کنیم. به تیمم خوشبین و امیدوارم.
وی در خصوص بازی کردن امیرحسین صادقی تصریح کرد: شما دیدید در نیمه اول دو تعویض اجباری داشتیم. هر دو بازیکنی که بیرون آمدند، شکستگی پا دارند. شاید به همین خاطر بختیار رحمانی و مهران موسوی را حداقل یک ماه نداشته باشیم.جلالی درباره تدافعی شدن تیمش بعد از گل برتری گفت: ما در نیمه اول اینطور نبودیم. در این نیمه موقعیتهای خوبی به دست آوردیم ولی در نیمه دوم تراکتورسازی بازی را بر ما دیکته و تحمیل کرد. بعد از دریافت گل تساوی، بازی حالت ناپایدار پیدا کرد.
وی در خصوص اینکه چقدر امیدوار است تیمش صدرنشین لیگ باقی بماند، یادآور شد: فعلا ۱۰ هفته از لیگ برتر گذشته است و دو برابر چیزی که بازی کرده ایم، بازی پیش رو داریم. نگاهمان نباید به این مسائل باشد. نگاهمان باید به این باشد که کیفیت تیم ما باید بیشتر شود و بازیکنان باید پیشرفت کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز