روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 856
  • بازدید دیروز: 2,848
  • کل بازدید ها: 836,898
با تراکتورسازی صدرنشین بودم اما در عرض ۳ هفته تیم نابود شد

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: گل اول ما به تراکتورسازی تقریبا بادآورده بود ولی فرصتهای زیادی را به گل تبدیل نکردیم.
مجید جلالی بعد از پیروزی تیم پیکان برابر تراکتورسازی در نشست خبری گفت: درست است گل اول ما تقریبا بادآورده بود ولی موقعیتهای بسیار خوبی داشتیم که نتوانستیم گل کنیم.بازی در نیمه دوم به مراتب سخت تر شد و ۱۵ دقیقه آخر بازی حالت ناپایدار داشت. خوشحالم بازیکنان این روحیه خوب را دارند؛ هرچند خیلی خوب نبودند ولی با قدرت اراده پیروز شدند.
سرمربی پیکان تاکید کرد: تراکتورسازی با این بازیکنان جوان یک تیم قابل احترام است که فوق العاده بازی کردند و آنها را واقعا تحسین می کنم. جلالی درباره اینکه این برد ششمین پیروزی متوالی پیکان در لیگ بود، خاطرنشان کرد: امیدوارم که ظرفیتش را داشته باشیم و بتوانیم به این روند ادامه بدهیم. امیدوارم بتوانیم از وقفه های لیگ به سلامت عبور کنیم. به تیمم خوشبین و امیدوارم.
وی در خصوص بازی کردن امیرحسین صادقی تصریح کرد: شما دیدید در نیمه اول دو تعویض اجباری داشتیم. هر دو بازیکنی که بیرون آمدند، شکستگی پا دارند. شاید به همین خاطر بختیار رحمانی و مهران موسوی را حداقل یک ماه نداشته باشیم.جلالی درباره تدافعی شدن تیمش بعد از گل برتری گفت: ما در نیمه اول اینطور نبودیم. در این نیمه موقعیتهای خوبی به دست آوردیم ولی در نیمه دوم تراکتورسازی بازی را بر ما دیکته و تحمیل کرد. بعد از دریافت گل تساوی، بازی حالت ناپایدار پیدا کرد.
وی در خصوص اینکه چقدر امیدوار است تیمش صدرنشین لیگ باقی بماند، یادآور شد: فعلا ۱۰ هفته از لیگ برتر گذشته است و دو برابر چیزی که بازی کرده ایم، بازی پیش رو داریم. نگاهمان نباید به این مسائل باشد. نگاهمان باید به این باشد که کیفیت تیم ما باید بیشتر شود و بازیکنان باید پیشرفت کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز